Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 22 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Struktury szpiegowskie, dezinformacja 19+ arrow Orgia herezji i Chabad w TVP, czyli polscy Zełenscy w akcji
Wednesday 04 August 2021 02:06:00.40.
W Y S Z U K I W A R K A
Orgia herezji i Chabad w TVP, czyli polscy Zełenscy w akcji Drukuj Email
Wpisał: wawel   
23.04.2019.

Orgia herezji i Chabad w TVP, czyli polscy Zełenscy w akcji22.04.2019 http://wawel.neon24.pl/post/148578,orgia-herezji-w-tvp-i-chabad-czyli-polscy-zelenscy-w-akcji

Usiłują likwidować nie tylko ruchy narodowe ale i naszą wiarę


1. PUBLICZNA ORGIA HEREZJI

 

Wczoraj w programie “Minęła 20” mieliśmy okazję oglądać orgię antychrześcijańską. Uczestnikami byli: ks.Paweł Rytel-Andrianik (od 2015 rzecznik prasowy Konferencji Episkopatu Polski), ks. prot. dr Adam Misijuk (ksiądz mitrat Polskiego Autokefalicznego Kościoła Prawosławnego) oraz - LAST, BUT… PRIME - Szalom Dow Ber Stambler – rabin chasydzki, obecny przewodniczący Chabad-Lubawicz w Polsce, rabin domu modlitwy Chabad-Lubawicz w Warszawie (słowo “rabin” możemy wziąć w cudzysłów, bo jak wiadomo w obrębie “religii żydowskich” - na skutek braku urzędu centralnego - rabinem może ogłosić się każdy, podobnie jak w islamie muftim może się sam mianować każdy znawca prawa).

Prowadzącym program był A.Klarenbach. Co do ks. Misijuka nie mam uwag, gdyż był jakby poza rozjudaizowaną gromadką trzech panów. Program zapewne jest w sieci w archiwum TVP, polecam obejrzenie. Trzeba ujrzeć Zełeńskich Polski…

 

Czegoż my tam nie mieliśmy… Utożsamienie Świąt Wielkanocy z żydowską paschą. Utożsamienie Świąt Zmartwychwstania Jezusa z… prowadzeniem Izraelitów po pustyni przez Mojżesza. Lansowanie piątej kolumny terminologicznej pod postacią zwrotu: JUDEOCHRZEŚCIJAŃSKI, JUDEOCHRZEŚCIJAŃSTWO.

Swego czasu idiotyzm i herezję tej żydowskiej zbitki słownej wyłożył prof. Wolniewicz. W ostatnim czasie widzimy ekspansję proroków judeochrześcijaństwa. Wprowadza tę brednię nasz ukochany premier Morawiecki-Lauder-Morash. Wprowadza ją z umiłowaniem pan A.Duda (ostatnio w tłicie po wybuchu pożaru Notre Dame). A nakierował rozmowę na ten temat triumfalnym tonem “red.” Klarenbach mówiąc: “No to co, możemy chyba mówić o wspólnej kulturze judeochrześcijańskiej”.

Ach, z jaką rozkoszą wszedł w ten temat, jak nóż w masło - rzecznik episkopatu. Zaczął redukować Wielkanoc do paschy judaistycznej. W narastającej ekstazie począł PO HERBAJSKU recytować judaistyczną modlitwę: Shema, Israel, adonai elohenu, adonai ehad.

Swój akt strzelisty zakończył apoteozą koncepcji “narodu wybranego”, by na koniec wytrysnąć HEREZJĄ GŁÓWNĄ,CZYSTYM ANTYTRYNITARYZMEM, CZYLI ZANEGOWAĆ TRÓJCĘ ŚWIĘTĄ utożsamiając plemiennego boga Jahwe z Bogiem w Trójcy Jedynym.

Czegoś takiego jak ten program nie widziałem w oficjalnym obiegu do tej pory. Jest to znak nowego Etapu. Ukraina dała im wzór jak zwyciężać mają. Dzisiejsze zwycięstwo marionetki ruchu Chabad Lubawicz na Ukrainie dało napęd naszym rodzimym odszczepieńcom i uwolniło ich żarliwe myśli. Antychrześcijańskie. Testament syjonistyczny Lecha Kaczyńskiego wszedł w fazę intensywnej realizacji za naszą wschodnią granicą - nie mogą więc tego testamentu prokurenci w Polsce zasypiać gruszek w popiele.

  Swoją judaistyczną ekstazę zakończył rzecznik episkopatu słowami: "Jahwe żyje!"...

=========================

Ukraine may have elected its first Jewish president. Here’s why it’s not an issue https://www.haaretz.com/world-news/europe/.premium-ukraine-may-elect-a-jewish-president-here-s-why-it-s-not-an-issue-1.7142407 …


Zmieniony ( 23.04.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.