Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 52 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Warszawa 19+ arrow Gronkiewicz-Waltz: Chrystus wraz z apostołami wjechał do Jerozolimy na baranku
Monday 16 September 2019 22:40:52.27.
W Y S Z U K I W A R K A
Gronkiewicz-Waltz: Chrystus wraz z apostołami wjechał do Jerozolimy na baranku Drukuj Email
Wpisał: Gronkiewicz-Waltz i baran   
24.04.2019.

Gronkiewicz-Waltz: Chrystus wraz z apostołami

wjechał do Jerozolimy na baranku

https://www.tvp.info/42330881/gronkiewiczwaltz-chrystus-wjechal-do-jerozolimy-na-baranku

Jakby Pawłowicz znała trochę lepiej historię, toby wiedziała, że Chrystus wraz z apostołami specjalnie w tym okresie wjechali na baranku do Jerozolimy – powiedziała w TOK FM była prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz. Jej zdaniem to posłanka Krystyna Pawłowicz „ma braki w wykształceniu religijnym”.

Rozmowa dotyczyła życzeń, jakie zamieściła na Twitterze ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher z okazji żydowskiego święta Pesach. Sprawa wywołała kontrowersje, w tym m.in. krytyczny wpis posłanki PiS Krystyny Pawłowicz.

Była prezydent Warszawy stwierdziła, że Pawłowicz ma „braki w wykształceniu religijnym”.

– Ostatnia wieczerza była właśnie w okresie Pesach, dlatego że to było nawiązanie do wyjścia spod jednego okupanta, czyli Egiptu, do buntu przeciwko drugiemu okupantowi, czyli Rzymowi. Jakby znała trochę lepiej historię, toby wiedziała, że w tym czasie Chrystus - postać dla jednych historyczna, dla innych Mesjasz - specjalnie w tym okresie wraz z apostołami wjechali na baranku do Jerozolimy, by tę analogię podkreślić. I ta analogia była przyczyną jego ukrzyżowania – powiedziała Gronkiewicz-Waltz.

==========================

mail, RW: 

 To, oczywiście nie braki w wykszatłceniu.
Widać wyraźnie do jakiego szyderstwa jest zdolna osoba kreowana w swoimi czasie przez siebie i przez innych na nową Matkę Boską.

Porównaj, data 25 marca na banknotach z podpisem HGW, i rozpowszechnione po kościołach zdjęcie KAI na Zielone Święta: HGW wśród ministrów, jak Matka Boska wśród Apostolów.

Zmieniony ( 24.04.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.