Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 37 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Spirala strachu i gwałtu arrow Państwo Polin. Policja w cywilu nagrywa legalną zbiórkę podpisów w sprawie ustawy 447
Wednesday 04 August 2021 01:22:29.40.
W Y S Z U K I W A R K A
Państwo Polin. Policja w cywilu nagrywa legalną zbiórkę podpisów w sprawie ustawy 447 Drukuj Email
Wpisał: Komenda Powiatowa Policji   
25.04.2019.

Państwo Polin. Policja w cywilu nagrywa legalną zbiórkę podpisów w sprawie ustawy 447 [VIDEO]

https://nczas.com/2019/04/24/panstwo-polin-policja-w-cywilu-nagrywa-legalna-zbiorke-podpisow-w-sprawie-ustawy-447-video/?fbclid=IwAR34WgBR_d9BqVanyifXI0Lx4FABAYgCMAev2HFTM87_0jstFi46uf7WiWk

Policja nagrywa legalną zbiórkę podpisów w sprawie ustawy 447. Ubrany w strój cywilny funkcjonariusz używał profesjonalnej kamery ze statywem.

Niespełna godzinę temu Marcin Strzałkowski wysłał mi zatrważające zdjęcia i film z legalnego zgromadzenia w trakcie, którego trwała zbiórka podpisów w ramach kampanii #NieDlaRoszczeń.

Jak się okazuje przyjechał samochód Komendy Powiatowej Policji i w sposób widoczny nagrywał ludzi podpisujących się pod tą inicjatywą. Na czyje zlecenie można robić takie rzeczy? Do czego lub dla kogo Prawo i Sprawiedliwość realizuje takie materiały filmowe? Zresztą takie działanie policji jest utrudnianiem zbiórki podpisów, która przecież jest beneficjentem budżetu Państwa Polskiego – napisał na Facebooku Piotrowski.

Na nagraniu widzimy, jak operator związany z wydarzeniem nagrywa okolicę. W pewnym momencie podchodzi do furgonetki, w której siedzi operator z kamerą ustawioną na statywie. Zwrócona jest ona w kierunku zgromadzenia.

Mężczyzna zapytany o to, kim jest, przedstawia się jako funkcjonariusz komendy powiatowej policji.

Czy to inwigilacja naszych wolontariuszy i ludzi podpisujących się? Dla kogo i po co zbieracie te materiały? – pyta prezes stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz.

https://www.facebook.com/mariusz.piotros/videos/2862802770411630/

Zmieniony ( 25.04.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.