Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 30 go¶ci
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Konsolidacja arrow B±kiewicz: Państwo polskie wali we własnych obywateli
Wednesday 21 August 2019 17:37:27.27.
W Y S Z U K I W A R K A
B±kiewicz: Państwo polskie wali we własnych obywateli Drukuj Email
Wpisał: Robert B±kiewicz   
01.05.2019.

 

 

B±kiewicz: Państwo polskie wali we własnych obywateli

https://medianarodowe.com/bakiewicz/

Robert B±kiewicz był dzisiejszym go¶ciem redaktora Michała Murgrabi w Mediach Narodowych. Tematem spotkania były zbliżaj±ce się marsze, sytuacja z Próchnika, oraz ustawa 447.

    Robert B±kiewicz jest prezesem Stowarzyszenia Marsz Niepodległo¶ci i redaktorem naczelnym Mediów Narodowych.

     W programie komentował bież±ce wydarzenia. M.in. sytuację z Próchnika, gdzie tzw. folklorystyczne „judaszki” zostały nazwane przez żydowskie media antysemickim aktem.

Te sprawy się zdecydowanie ł±cz± – powiedział Robert B±kiewicz o nagonce na sytuację z Próchnika i sprawie ustawy 447. – Powiedzmy sobie szczerze to nie miało nic wspólnego z jakimikolwiek działaniami antysemickimi. Po prostu to jest tradycja, która jest w Polsce od lat i nikt wcze¶niej na to, jakby, nie zwracał uwagi. – zauważył.

Robert B±kiewicz wprost zaznaczył, że rz±d polski wydaje się wyrzekać polsko¶ci pod wpływem krytyki i nacisków strony żydowskiej. Prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległo¶ci odniósł się tym samym do szybkiej reakcji ministra MSWiA Joachima Brudzińskiego, która nast±piła po reakcjach żydowskich mediów.

Zobacz także: Cejrowski o medialnej ciszy wokół Konfederacji: „Widać kto jest dobry, a kto zły”

Nie dokonujemy ekshumacji w Jedwabnem, nie dokonujemy ekshumacji w innych obozach. W Treblince… Płacimy na antypolsk± propagandę, któr± powiela Pani Boni, czy prof. Grabowski, czy Polska Akademia Nauk, którzy pluj±, zakłamuj± polsk± historię. JeĽdzimy na dywanik do państwa Izrael. Czy my teraz jeste¶my niepodległym, suwerennym krajem? – gorzko komentował B±kiewicz.

https://youtu.be/Rn66RZLzkJE

Zmieniony ( 01.05.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.