Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 87 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Demonstracje arrow Kaczyński zapowiada, że Polska nie zapłaci roszczeń. Bąkiewicz zaprasza na Marsz #STOP447 11 maja
Thursday 28 May 2020 14:57:29.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Kaczyński zapowiada, że Polska nie zapłaci roszczeń. Bąkiewicz zaprasza na Marsz #STOP447 11 maja Drukuj Email
Wpisał: Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński i premier Mateusz Morawiecki   
04.05.2019.

Kaczyński zapowiada, że Polska nie zapłaci roszczeń. Bąkiewicz zaprasza go na Marsz #STOP447 11 majahttps://medianarodowe.com/kaczynski-zapowiada-ze-polska-nie-zaplaci-roszczen-bakiewicz-mowi-sprawdzam/Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński na wiecu w Pułtusku powiedział, że Polska nie będzie wypłacała żadnych odszkodowań za II Wojnę Światową.

Odpowiedział mu Robert Bąkiewicz.

Prawo i Sprawiedliwość szybko zauważyło, że temat roszczeń żydowskich wobec Polski jest dla nich niewygodny i obciąża ich wiarygodność. Szczególnie po ujawnieniu przez red. Michalkiewicza tajnej notatki ze spotkania ambasadorów Polski i USA.

Jarosław Kaczyński w Pułtusku odniósł się do kwestii wysuwanych wobec Polski roszczeń, lecz widoczne jest jak bardzo nie chciał użyć słowa „żydowskie”. Pytanie dlaczego, skoro wszyscy wiemy kto te zobowiązania wysuwa.

-Są zobowiązania finansowe wobec Polski i wobec Polaków, a Polska żadnych zobowiązań nie ma

Na te słowa odpowiedział prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, który już 11 maja organizuje w Warszawie duży protest przeciw ustawie 447 i roszczeniom żydowskim.

Panie Prezesie w takim razie zapraszam na Marsz #STOP447 11 maja godz. 14-ta do Warszawy pod KPRM.

Polacy będą tam protestować przeciw roszczeniom żydowskim.

Powinniśmy połączyć wszystkie siły, aby ratować naszą Ojczyznę!

 ==================

Mateusz Morawiecki w Pułtusku oświadcza:

My byliśmy najbardziej mordowanymi ofiarami w czasie II wojny światowej nigdy się nie zgodzimy na jakiekolwiek wypłaty dla kogokolwiek z tego powodu, jakiekolwiek odszkodowania

==============

To i Pana, panie Premierze, zapraszamy na Demonstrację w tej sprawie pod Kancelarię Prezesa Rady Ministrów   -   11maja.

Zmieniony ( 04.05.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.