Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 114 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Demonstracje arrow STOP447 - w sobotę, 11 maja odbędzie się protest Polaków. Czy przyjdzie Prezes PiS ?
Wednesday 08 April 2020 13:39:56.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?

Laudetur Iesus Christus!  Uderzą w Wielki Czwartek, bo zauważyli, że nie ma oporu:  Ani MODLITWY.

 
W Y S Z U K I W A R K A
STOP447 - w sobotę, 11 maja odbędzie się protest Polaków. Czy przyjdzie Prezes PiS ? Drukuj Email
Wpisał: stowarzyszenie Marsz Niepodległości.   
08.05.2019.

 

 

STOP447 - w sobotę, 11 maja odbędzie się protest Polaków. Czy przyjdzie Prezes PiS?

https://medianarodowe.com/stop447-kiedy-i-gdzie-odbedzie-sie-manifestacja-przeciw-roszczeniom-zydowskim/

[trochę tekst ”podrasowałem” bo ci redaktorzy nigdy „nie mają czasu”, by z uwagą przeczytać, co spłodzili. MD]

===================

STOP447 – pod takim hasłem w sobotę, 11 maja odbędzie się protest Polaków, którzy nie zgadzają się na założenia rabunkowej ustawy 447 przyjętej przez obcy Kongres a podpisanej przez prezydenta USA Donalda Trumpa.

Zobacz kiedy i gdzie odbędzie się protest.

Protest „STOP447” przejdzie w sobotę, 11 maja ulicami Warszawy. Będzie to manifestacja przeciw ustawie w sprawie „zwrotu mienia ofiar holokaustu”. W maju zeszłego roku podpisał ją prezydent USA Donald Trump.

Manifestację organizuje stowarzyszenie Marsz Niepodległości.

STOP447: kiedy i gdzie odbędzie się protestMarsz rozpocznie się o godz. 14-tą pod Kancelaria Prezesa Rady Ministrów przy Alejach Ujazdowskich 1/3, a zakończy się pod ambasadą USA przy ul. Pięknej.[Czy zaprosiliście Prezesa PiS pana Jarosława Kaczyńskiego i niejakiego Brudzińskiego? Bo oni ostatnio mówią, że „nie dadzą ani guzika” !!

Bo Vateusz na pewno wyjdzie, uściska Organizatorów i zapewni, że przekaże Sejmowi projekt właściwej Ustawy. MD]Marsz będzie trwał maksymalnie do godziny 17-tej.

Organizatorzy zapraszają uczestników, aby przybywali trochę wcześniej na miejsce zbiórki, ponieważ będą rozdawane materiały promocyjne, będzie można też składać podpisy pod apelem sprzeciwu wobec JUST Act.

Trasę przemarszu obrazuje MAPA.Jak informują organizatorzy manifestacji Stop 447, ustawa przyjęta przez Trumpa ma pomóc organizacjom żydowskim [przedsiębiorstwa HOLOKAUST MD] w bezprawnym „odzyskiwaniu majątków” utraconych przez Holocaust. Według autorów ustawy, należą one do spadkobierców, których przodkowie nie żyją. [no i- do odpowiednich „przedsiębiorstw”. MD]

======================

[A mojemu pradziadkowi, świętej pamięci Klemensowi, ur. 1780 roku, skonfiskowano majątki na początku XIX wieku. Przejęli eskimosi. Oddać!! MD]

Zmieniony ( 08.05.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.