Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 145 gości
S T A R T arrow Kościół arrow postępy postępu 19 arrow Już przegrali, nie wiedzą z Kim walczą
Sunday 29 March 2020 17:44:08.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
 
W Y S Z U K I W A R K A
Już przegrali, nie wiedzą z Kim walczą Drukuj Email
Wpisał: cisza   
08.05.2019.

Już przegrali, nie wiedzą z Kim walczą

cisza - 8 Maja, 2019 -

Wszyscy czytamy o profanacji obrazu Matki Bożej Częstochowskiej.

Ci, co to zrobili już przegrali, nie wiedzą bowiem, duchowi ślepcy z Kim tak naprawdę walczą. Jeżeli nawet wygrają jakieś wybory, nie zmienia to prawdy, że już przegrali!

Kwestia czasu…

Podobnie ci, którym na rękę jest ten frontalny atak, bo jako „prawi i uczciwi” mogą się wreszcie poczuć „mocni w gębach” odpowiadając bluźniercom inwektywami i wyzwiskami. Mogą wreszcie zaistnieć… przykryć inne sprawy, których poruszanie nie jest im na rękę.

Z tej bardzo przykrej i obrzydliwej akcji rodzimego lewactwa i ” żarliwej obrony” katolicyzmu nie stroniącej od obelg, gróźb i wyzwisk mogą się cieszyć tylko politycy.

Na portalach „prawicowych” aż kipi od powielanych zniekształconych obrazów. Na salonie24 codziennie! Nasza @izaluka protestowała, bezskutecznie. Na inne, lewackie strony w ogóle nie zaglądam ale się domyślam ile tam bluzgów. Temat jest na rękę różnym propagandzistom, akolitom polityków, wydaje im się, że takim sposobem zyskają w wyborach. Grzeją temat i używają sprofanowanego Obrazu Jasnogórskiego, by zyskać poparcie… a nie zauważają ślepcy, że na obrazie jest też znieważony Pan Jezus.

Wszyscy Go pomijają! Wszyscy….

Pomijają też liczne profanacje konsekrowanych Hostii, Krzyża, Drogi Krzyżowej i kościołów. Ostatnio podeptano Krzyż w Kwidzynie. Nie ma dnia, by podobne ataki nie miały miejsca. Ale o tym nie krzyczą ani politycy ani ich najemne media.

https://www.pch24.pl/zlamany-i-podeptany-krzyz–alkohol-w-kropielnicy–bluzniercy-zaatakowali-w-kwidzynie,68068,i.html (link is external)

Takie polityczne wykorzystywanie naszej wiary, o czym zapominają wszyscy politycy, działa tylko do czasu! Pamiętam jak niegdyś posługiwano się kościołem, wiarą, Krzyżem – kto dziś pamięta ZChN? Podobnie może zdarzyć się z każdą partią.

On Syn Boży, tak ufam, nie pozwoli bez konsekwencji, używać spraw bożych do politycznych przepychanek.

Potrzeba modlitwy...
Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/cisza/juz-przegrali-nie-wiedza-z-kim-walcza

Zmieniony ( 08.05.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.