Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 115 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Armia nasza jest zwycięska 19 arrow Tak działa "dobra zmiana" w wojsku?? Błaszczak eliminuje cel: "Bóg, Honor i Ojczyzna"
Monday 01 March 2021 16:30:33.32.
migawki
            Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

  W styczniu otworzono na tej stronie dwa miliony 84 tysiące artykułów. Kolejny rekord. Propagujcie więc, proszę. Powinna pomóc. Żebyśmy w lutym wyrównali tę liczbę, a będzie o 10% dni mniej... [było 2 014 tys..]

  My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Tak działa "dobra zmiana" w wojsku?? Błaszczak eliminuje cel: "Bóg, Honor i Ojczyzna" Drukuj Email
Wpisał: Minister "Obrony Narodowej" Mariusz Błaszczak   
09.05.2019.

Tak działa "dobra zmiana" w wojsku??

Błaszczak eliminuje cel: "Bóg, Honor i Ojczyzna"

================

Decyzją MON z wytycznych ws. wychowania żołnierzy znikają wartości chrześcijańskie; Bóg, Honor i Ojczyzna


8.05.2019

https://www.tysol.pl/a32231-Decyzja-MON-z-wytycznych-ws-wychowania-zolnierzy-znikaja-wartosci-chrzescijanskie-Bog-Honor-i-Ojczyzna- Kto podnosi rękę na Kościół, chce go zniszczyć, ten podnosi rękę na Polskę - mówił niedawno na pikniku patriotycznym w Pułtusku Jarosław Kaczyński.


A tymczasem z wytycznych ws. wychowania żołnierzy decyzją MON znikają wartości chrześcijańskie oraz hasło "Bóg, Honor i Ojczyzna"=============================
Zob.: "Bóg, Honor i Ojczyzna"

https://www.tysol.pl/zdj/zdjecie/32231

==========================


DECYZJA Nr 135/MON MINISTRA OBRONY NARODOWEJ z dnia 26 czerwca 2017 r. w sprawie wprowadzenia do użytku służbowego „Wytycznych w sprawie kształtowania dyscypliny wojskowej w resorcie obrony narodowej w latach 2017-2018” w okresie sprawowania urzędu Ministra Obrony Narodowej przez Antoniego Macierewicza. Punkt 3, podpunkt pierwszy brzmiał:


3. W zakresie tworzenia warunków do przestrzegania dyscypliny wojskowej i reagowania na jej naruszenia:

1) ukierunkować działalność wychowawczą na kształtowaniu odpowiednich postaw u żołnierzy nawiązującą do chrześcijańskich wartości Wojska Polskiego, etosu żołnierskiego, zasad żołnierzy niezłomnych, zgodnie z tradycjami oręża polskiego „Bóg, Honor, Ojczyzna”;


DECYZJA Nr 60/MON MINISTRA OBRONY NARODOWEJ z dnia 19 kwietnia 2019 r. w sprawie wprowadzenia do użytku służbowego „Wytycznych w sprawie kształtowania dyscypliny wojskowej w resorcie obrony narodowej w latach 2019-2020” w okresie sprawowania urzędu Ministra Obrony Narodowej przez Mariusza Błaszczaka. Punkt 3, podpunkt pierwszy brzmi:


3. W zakresie tworzenia warunków do przestrzegania dyscypliny wojskowej i reagowania na jej naruszenia:

1) ukierunkować działalność dyscyplinarną na kształtowanie odpowiednich postaw u żołnierzy nawiązujących do wartości Wojska Polskiego, etosu żołnierskiego, historii wojskowości zgodnie z historycznymi tradycjami oręża polskiego;

====================================
cyk

Zmieniony ( 09.05.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.