Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 84 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow ZIMA rządu \"braci\" arrow Książka "Morawiecki i jego tajemnice". O VATeuszku.
Thursday 28 May 2020 15:01:23.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Książka "Morawiecki i jego tajemnice". O VATeuszku. Drukuj Email
Wpisał: Piotr Błaszkowski   
09.05.2019.

Książka "Morawiecki i jego tajemnice".

Tomasz Piątek rozkłada premiera PiS.Piotr Błaszkowski https://wrealu24.pl/piatek-rozklada-premiera-pis-morawiecki-i-jego-tajemnice/


Tomasz Piątek, autor dwóch książek o tajemnicach Antoniego Macierewicza (o książkach cicho sza, a Antoni nie wniósł pozwu o oszczerstwa), wziął się za ulubieńca prezesa PiS, czyli Mateusza Morawieckiego.

Od dawna głosiliśmy tezę, że Morawiecki jest globalistą na “polskim odcinku”, a jego metamorfoza z liberała na socjała wynika z ambicji posiadanie “złotego Graala” czyli udziału we władzy.

Jak piszą wydawcy książki “rządowa propaganda lansuje wersję, według której Morawiecki miałby być fachowcem, doświadczonym graczem gospodarczym z chlubną kartą w życiorysie z lat 80, kiedy to stał u boku ojca jako bojownik antykomunistycznego podziemia”. [Poznałem wtedy Mateuszka – miły, skromny chłopaczyna. MD]

 Globalizm w wymiarze ludzkim oznacza znajomości z wielkim tego świata, wspólne konferowanie, picie drinków i majstrowanie nie tylko w kursach akcji na światowych giełdach, ale sterowanie społeczeństwa w ramach tzw. inżynierii społecznej.

Piątek znalazł owego “globalnego łącznika” u Morawieckiego jakim okazał się… Michaił  Fridman.  Autor ze znaną sobie  zaciętą złośliwością przedstawia swoją interpretację powiązań szefa rządu z Kremlem, mafią sołncewską i rosyjskim wywiadem.

Fridman nie ma swojego hasła w polskiej wiki, ale jest on jednym z elementów żydowskiej prywatyzacji zasobów upadłego CCCP za prezydentury Jelcyna, choć jego profilem biznesowym był/jest Alfa-Bank i mutujące się fundusze Alfa-Group. Historia jego biznesowej działalności to nowożytna historia Federacji Rosyjskiej.

Fridman znajduje czas by angażować się w działalność charytatywną w ramach Rosyjskiego Kongresu Żydów czy Europejskiego Funduszu Żydowskiego. Pamiętajmy, że car Władymir Putin trzyma oligarchów na tyle krótko,w jakim stopniu  ma możliwości. Reszta jest globalnym networkiem. A zamawiając taxi aplikacją Uber, płacimy prowizję również panu Fridmanowi, który w 2016 r. zakupił, przez swój luksemburski fundusz udziały w tym w największym star tupie świata.

Zapraszamy więc do lektury. Książkę wydało wydawnictwo Arbitror.

źródło: wp.pl https://en.wikipedia.org/wiki/Mikhail_Fridman

#wrealu24#polskaiswiat#polska

Zmieniony ( 09.05.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.