Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 59 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Demonstracje arrow #STOP447 nie tylko w Warszawie. 11 maja manifestacje w Berlinie, Sztokholmie, Waszyngtonie i w Chica
Sunday 20 September 2020 10:15:37.30.
migawki
 

20.09.20 Białystok, Poznań, Zamość – comiesięczne Msze Święte za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

===========================

S
zambelan Trzaskowski i jego doradca rzyciowy - Rabiej. A co z pontonowym bypassem??
Nie mogę znaleźć informacji, czy „Trzaskowianka” nadal delektuje ryby i ludzi??
 
W Y S Z U K I W A R K A
#STOP447 nie tylko w Warszawie. 11 maja manifestacje w Berlinie, Sztokholmie, Waszyngtonie i w Chica Drukuj Email
Wpisał: stowarzyszenie Marsz Niepodległości   
09.05.2019.

#STOP447 nie tylko w Warszawie. 11 maja manifestacje w Berlinie, Sztokholmie, Waszyngtonie i w Chicago


https://nczas.com/2019/05/09/stop447-nie-tylko-w-warszawie-11-maja-manifestacje-w-berlinie-sztokholmie-waszyngtonie-i-w-chicago/


Już pojutrze w sobotę stowarzyszenie Marsz Niepodległości organizuje wielki marsz przeciwko żydowskim roszczeniom wobec Polski pod hasłem #STOP447. Start o godz. 14 pod Kancelarią Premiera. Tego samego dnia odbędą się też manifestacje w Berlinie, Sztokholmie, Waszyngtonie i w Chicago.

11 maja ulicami Warszawy przejdzie marsz #STOP447. Organizatorzy zachęcają, by w ten sposób wyrazić sprzeciw wobec uroszczeń środowisk żydowskich wobec Polski.

W maju zeszłego roku prezydent USA podpisał ustawę JUST, zwaną też popularniej ustawą 447. Rząd USA zobowiązał się w ten sposób do pomocy środowiskom żydowskim do udzyskiwania utraconego mienia na całym świecie i wspieraniu ich w podnoszeniu ich roszczeń.

Marsz rozpocznie się o godz. 14 pod Kancelarią Prezesa Rady Ministrów przy Alejach Ujazdowskich 1/3. Manifestacja zakończy się najpóźniej o godz. 17 pod ambasadą USA przy ul. Pięknej.

Organizatorzy zachęcają, by przybyć wcześniej na miejsce zbiórki. Rozdawane będą wówczas materiały promocyjne, będzie można też złożyć swój podpis pod apelem sprzeciwu wobec ustawy 447.

Jak informuje Joanna Teglund, manifestacje 11 maja przeciwko ustawie 447 oraz żydowskim uroszczeniom wobec Polski odbędą się w kilku innych miastach świata.

O godz. 12 manifestacja rozpocznie się w Berlinie na Pariser Platz.

O godz. 13 w Waszyngtonie pod Białym Domem.

Równo z warszawskim marszem, o godz. 14 rozpocznie się manifestacja w Sztokholmie przy Dag Hammarskjölds väg 31.

Z kolei o godz. 16 manifestacja STOP447 rozpocznie się w Chicago przy Daley Plaza.

Zmieniony ( 09.05.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.