Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 37 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Demonstracje arrow Zapłacić potomkom tych, którzy umarli bezpotomnie!! O negocjacjach PiS z Przedsiębiorstwem Holocaust
Saturday 22 February 2020 01:00:56.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

 
W Y S Z U K I W A R K A
Zapłacić potomkom tych, którzy umarli bezpotomnie!! O negocjacjach PiS z Przedsiębiorstwem Holocaust Drukuj Email
Wpisał: Janusz Korwin-Mikke   
11.05.2019.

Zapłacić potomkom tych, którzy umarli bezpotomnie!! 447

O negocjacjach PiS z Przedsiębiorstwem Holocaust.


https://nczas.com/2019/05/11/korwin-mikke-o-negocjacjach-pis-z-przedsiebiorstwem-holocaust-ofiarowano-im-pol-miliarda-z-tych-pieniedzy-i-dlatego-to-robia/


W Warszawie od godziny 14 trwa Marsz #STOP447, który przyciągnął ponad 20 tysięcy osób. Na koniec marszu pod ambasadą USA przemawiał m.in. prezes partii KORWiN Janusz Korwin-Mikke. Zdradził on z czego wynikają nieuprawnione roszczenia wobec Polski oraz zdradził swoje przypuszczenie na temat tego, dlaczego rząd podejmuje rozmowę z Przedsiębiorstwem Holocaust.

Jesteśmy pod ambasadą Stanów Zjednoczonych. To kiedyś był kraj wolności, tak było. Jak jest wolność, to w wolności często powstają różni cwaniacy, jeden założył kopalnię srebra, gdzie nie było srebra, inny wydobywał ropę gdzie nie było ropy i ludzie tam zarabiali. Powstało też Przedsiębiorstwo Holocaust – zaczął Korwin-Mikke.

I ludzie żyli nieźle z tego, że wyciągali pieniądze z bogatych Żydów i Niemców pod pretekstem pomocy ofiarom Holocaustu, ofiary Holocaustu miały pieniądze, ci cwaniacy sobie dobrze żyli, Niemcy mieli czyste sumienie. Niestety skończyły się ofiary Holocaustu – kontynuował prezes partii KORWiN.

Ofiar Holocaustu już nie ma. Minęło już 70 lat (…) Ofiar tych już nie ma i cwaniacy postanowili znaleźć kolejnych frajerów, którzy im zapłacą. No i oto padło na Polskę. Wiadomo że frajerzy, to zapłacą. A więc były takie przygotowawcze manewry, że to Polacy są winni, bo to obozy na polskiej ziemi, Polacy pomagali, a w ogóle to zapłaćcie – dodawał.

Nie płaci się spadku tym, którzy umarli bezspadkowo. Ale uważajcie, oni wpadli na nową formułę. Otóż trzeba zapłacić potomkom tych, którzy umarli bezpotomnie. Taka jest nowa formuła płacenia ofiarom Holocaustu – podsumował lider Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy.

Korwin-Mikke przedstawił również swoją wersję dotyczącą tego dlaczego rząd w ogóle z tymi ludźmi rozmawia. – Są różne teorie. Jedni mówią, że to po prostu durnie, drudzy mówią że są to tchórze. A ja sobie myślę, że to są po prostu normalni ludzie. Może ofiarowano im pół miliarda albo miliard z tych pieniędzy i dlatego to robią – powiedział Korwin-Mikke.

Zmieniony ( 11.05.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.