Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 80 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Demonstracje arrow Braun na marszu #STOP447: Mosbacher go home! [i WIDEO]
Thursday 28 May 2020 15:04:29.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Braun na marszu #STOP447: Mosbacher go home! [i WIDEO] Drukuj Email
Wpisał: Grzegorz Braun   
11.05.2019.

 

 

Braun na marszu #STOP447: Mosbacher go home! [WIDEO]

https://medianarodowe.com/braun-na-marszu-stop447-mosbacher-go-home-wideo/

Grzegorz Braun w płomienistej przemowie, podczas dzisiejszego marszu #STOP447 w Warszawie, zwrócił się po angielsku do Amerykanów i prezydenta Donalda Trumpa. Polityki Konfederacji wypunktował fałsz roszczeń środowisk żydowskich, co spotkało się z żywiołową reakcją przybyłych Polaków.Dziś w Warszawie od godziny 14 odbywał się Marsz #STOP447, który przyciągnął według obecnych szacunków około 20 tysięcy osób. Organizatorami wydarzenia były środowiska narodowe, w tym m.in. Stowarzyszenie Marsz Niepodległości.

Na koniec marszu, po przejściu trasy od Kancelarii Prezesa Rady Ministrów pod ambasadę USA, odbywały się przemówienia na ruchomej scenie. Pośród przemawiających byli najważniejsi liderzy Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy. W tym sam Grzegorz Braun, który przybył na marsz #STOP447 dzisiaj rano z Podkarpacia, gdzie prowadzi kampanię europarlamentarną.

Nie chodzi o pieniądze, to jest narzędzie tresury, tak jak wcześniej narzędziem tresury były te wszystkie kłamstwa, to robienie z Polaków winowajców II Wojny Światowej. To tylko środek do osiągnięcia celu. To nie jest to co daje naszemu przeciwnikowi satysfakcję – zaznaczał Grzegorz Braun.

Polityk Konfederacji wyjaśniał, że celem nie są [jedynie] pieniądze ale po prostu fałszywe postawienie Polaków w roli sprawców. W ocenie znanego reżysera jest próba „zgarnięcia całej puli”, czyli jak sam powiedział – „wrogie przejęcie państwa polskiego”.

Grzegorz Braun zainspirowany przemową po angielsku Pani dr Miry Modelskiej-Creech, również postanowił zwrócić się w kilku słowach do Amerykanów i prezydenta Trumpa. Przemówienie, wygłoszone angielszczyzną, spotkało się żywiołową reakcją przybyłych Polaków.

Mosbacher go home! – powiedział charyzmatyczny polityk, co spotkało się z aplauzem. – Grzegorz Braun! Grzegorz Braun! – skandowały tłumy po przemówieniu znanego reżysera.

W swoim przemówieniu kandydat do europarlamentu, podkreślił, że Polska i Ameryka może współegzystować w sojuszniczych relacjach ale bez pośredników w postaci Żydów, czy państwa Izrael.

Zwracając się do Amerykanów, zaznaczył również, że Polska wciąż jeszcze jest chyba jedynym krajem na świecie, gdzie USA może liczyć na tak dużą sympatię.

===================

https://youtu.be/gexOP0MtNqQ

Zmieniony ( 12.05.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.