Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 60 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow powolutku tę żabę podgrzewają arrow Spec-delegacja z Izraela przyjeżdża pilnie w poniedziałek do Polski w sprawie roszczeń.
Sunday 31 May 2020 11:25:51.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Spec-delegacja z Izraela przyjeżdża pilnie w poniedziałek do Polski w sprawie roszczeń. Drukuj Email
Wpisał: z Izraela   
12.05.2019.

Spec-delegacja z Izraela przyjeżdża pilnie do Polski w sprawie roszczeń.

Czy Kaczyński i Morawiecki znów padną na kolana przed Żydami?

https://nczas.com/2019/05/12/czy-kaczynski-i-morawiecki-znow-padna-na-kolana-przed-zydami-specjalna-delegacja-z-izraela-przyjezdza-do-polski-w-sprawie-roszczen/


W kampanii wyborczej można gadać sobie różnie, tak jak robią to politycy PiS zarzekając się, że nie zapłacą ani złotówki roszczeń. Gorzej kiedy przychodzi do konkretnych działań i rozmów z druga stroną. Specjalna delegacja z Izraela przyjedzie do Polski w sprawie roszczeń żydowskich.

Co teraz zrobią Jarosław Kaczyński i Mateusz Morawiecki?

Jak pamiętamy rządzący PiS padł na kolana przed Izraelem w sprawie ustawy o IPN i w kilka godzin zmienił prawo. Jak donosi dziennikarz Marcin Makowski w poniedziałek do Polski przybędzie specjalna delegacja z Jerozolimy, aby rozmawiać z polskim rządem o amerykańskiej ustawie 447 i żydowskich roszczeniach. Czy PiS znowu padnie na kolana?

"Z tego co słyszę formalna delegacja rządu izraelskiego uda się jutro do Polski w sprawie rozmów o JUST Act 447” – napisał na Twitterze Makowski.

Internauci nie mają złudzeń – Pis znowu padnie na kolana i przyjmie „propozycje” izraelskich gości.

Jeżeli te rozmowy nie zostaną ujawnione to jest wręcz pewne, że rządu PiSu przystał na niesłuszne i bezprawne żydowskie roszczenia. Polacy powinni domagać się pełnej jawności w tej sprawie. Jeżeli PiS jest faktycznie propolski to powinien powiedzieć stanowcze „do widzenia” panom z Izraela.

I niech przy okazji zabiorą ze sobą panią ambasador Annę Azari.

Zmieniony ( 12.05.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.