Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 83 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow powolutku tę żabę podgrzewają arrow Cichodajcy przestraszyli się nagłośnienia i oburzenia...
Sunday 31 May 2020 11:41:36.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Cichodajcy przestraszyli się nagłośnienia i oburzenia... Drukuj Email
Wpisał: Avi Cohen-Scali, dyrektor generalny Ministerstwa Równości Społecznej   
13.05.2019.

 

 

Cichodajcy przestraszyli się nagłośnienia i oburzenia...

https://www.tvp.info/42600607/msz-wizyta-delegacji-izraelskiej-zostala-odwolana-na-wniosek-polskiW nawiązaniu do publikacji medialnych MSZ pragnie zdementować, że 13 bm. złoży wizytę w Warszawie izraelska delegacja na czele z panem Avi Cohen-Scali, dyrektorem generalnym Ministerstwa Równości Społecznej” – pisze w komunikacie na swojej stronie Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

„W związku z dokonaną w ostatniej chwili przez stronę izraelską zmianą składu delegacji, która mogła sugerować, że rozmowy miałyby koncentrować się na kwestiach restytucji mienia, strona polska podjęła decyzję o odwołaniu wizyty izraelskich urzędników” – czytamy w oficjalnym oświadczeniu polskiego MSZ.

W niedzielę po południu media izraelskie podały, iż w poniedziałek do Polski przybędą przedstawiciele izraelskich władz.

Portal „Times of Israel” napisał, że do Warszawy - gdzie, jak zauważa, trwa sprzeciw wobec wypłaceniu odszkodowań Żydom, których rodziny straciły majątek w czasie Holokaustu - na „serię spotkań z przedstawicielami polskiego rządu” uda się izraelska delegacja pod egidą ministerstwa ds. równouprawnienia społecznego.

[i bla-bla...]

===================

[przed wyborami trza jeszcze więcej kłamać i oszukiwać.. md] 

====================

mail: 

Komentarz:
"Polska delegacja" uda się do punktu kontaktowego Mossadu?
- A swoją drogą, te Izraelity są takie niecierpliwe, namolne!
==================
 Mail:

Wiadomość o "cichodajcach" proponuję uzupełnić zdjęciem:

https://2img.dorzeczy.pl/_thumb/22/f8/a4d9af6e0e622bccae5e911065aa.jpeg

==============

z informacji:

https://dorzeczy.pl/kraj/102433/Warszawa-Tlumy-na-marszu-Stop-447.html

 

Zmieniony ( 13.05.2019. )
 
« poprzedni artykuł
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.