Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 14 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Konsolidacja arrow Jeśli Donald Trump nie wycofa ustawy 447, to Polonia może na niego nie zagłosować.
Thursday 28 May 2020 03:02:55.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Jeśli Donald Trump nie wycofa ustawy 447, to Polonia może na niego nie zagłosować. Drukuj Email
Wpisał: Janusz Sporek   
13.05.2019.

 

 

Jeśli Donald Trump nie wycofa ustawy 447, to Polonia może na niego nie zagłosować.

Maj 12, 2019, https://dzienniknarodowy.pl/organizator-demonstracji-waszyngtonie-jezeli-donald-trump-wycofa-ustawy-447/

Nie chcemy dopuścić do tego, żeby cokolwiek było uzgadniane o nas, ale bez nas. I stąd prawdopodobnie będzie duża akcja na temat tego, co my mamy zrobić w momencie, w którym przyjdą wybory (…) wybory amerykańskie – powiedział reporterowi RMF FM Janusz Sporek, współorganizator wczorajszej demonstracji #STOP447 w Waszyngtonie i znany w polsko-amerykańskim środowisku muzyk, dyrygent i promotor muzyki polskiej.

– Bo przecież nas jest dużo, politycy wiedzą. I chodzi ta teoria, że to Polonia pomogła wygrać wybory Donaldowi Trumpowi.

Czyli sugeruje pan, że Polonia mogłaby nie zagłosować ponownie na Donalda Trumpa, gdyby okazało się, że ta ustawa wciąż miała obowiązywać. Gdyby do 2020 r. prezydent Donald Trump nie wycofał tej ustawy? – zapytał red. Paweł Żuchowski, odnosząc się do daty wyborów prezydenckich.

Niekoniecznie, nie znaczy to, że Polonia będzie głosować nie na Trumpa, ale jeżeli np. Polonia w ogóle nie pójdzie do wyborów, to co się wtedy stanie?

To będzie trochę tak jak bojkot jakichś towarów w sklepach. No trochę to może być bolesne – wyjaśnił Sporek.

– Taką wiadomość chcecie przekazać Donaldowi Trumpowi, żeby ona do niego dotarła? – spytał dziennikarz radia

On to już raczej wie, dlatego, że taka wiadomość już była na Federal Plaza w Nowym Jorku. Myślę, że Donald Trump to wie – stwierdził amerykański Polonus.Zmieniony ( 13.05.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.