Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 96 gości
S T A R T arrow Kościół arrow w Watykanie arrow Brudne związki Watykanu, Franciszka i gejowskiego propagandysty Martela
Sunday 31 May 2020 12:43:58.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Brudne związki Watykanu, Franciszka i gejowskiego propagandysty Martela Drukuj Email
Wpisał: Homoseksualista Frédéric Martel   
13.05.2019.

Brudne związki Watykanu, Franciszka i gejowskiego propagandysty Martela

Homoseksualista Frédéric Martel, socjalista i agnostyk, spędził kilka razy noc w hotelu Santa Marta, gdzie rezyduje papież Franciszek. Martel pisze o tym w swojej książce.
Według Marco Tosattiego Martel został zaproszony przez homoseksualistę, Monsignor Battistę Riccę, którego Franciszek uczynił dyrektorem obiektu. Normalnym Katolikom nigdy nie pozwala się tu zostać na noc.
W swojej propagandowej książce Martel nalega na uznanie w Kościele cudzołóstwa homoseksualnego [chodzi o aktywne zboczenie. MD] . Nie napisałby zresztą książki, gdyby nie poparcie papieża Franciszka.

https://gloria.tv/article/xQQSyFXZ8c9w3rbqsPi7smeBP?fbclid=IwAR3kL6l68R_sLEffROXqRQurLwSksTE3GrEyI6TE2lnMtj0ULtWUc_cJcys


Franciszek przyznaje, że wiedział i chciał homoseksualistów w Watykanie


Papież Franciszek przeczytał Sodomę, propagandową książkę francuskiego homoseksualisty, Frédérica Martela.
W czasie prywatnego spotkania Franciszek poinformował niewymienionego z nazwiska prawnika o swojej lekturze, a ten przekazał informacje Martelowi.
Martel później podał informacje CruxNow.com (10 maja), a serwis zweryfikował je ze świadkiem, który dodał, że Franciszek również przyznał, iż był świadomy [rzekomego] gejostwa niektórych wspomnianych w książce księży.
Prawnik, sam też prawdopodobnie homoseksualista, dodał: "rozmawialiśmy o dobrych gejach i gejach, którzy są źli [nie ze względu na moralną deprawację] z powodu [nadużyć] władzy".

Zmieniony ( 13.05.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.