Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 65 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Spirala strachu i gwałtu arrow Żydzi wprost to ujawniają! Delegacja do Polski była częścią trwającego od lat planu "odzyskania"...
Thursday 16 July 2020 19:04:52.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Żydzi wprost to ujawniają! Delegacja do Polski była częścią trwającego od lat planu "odzyskania"... Drukuj Email
Wpisał: Ministerstwo ds. równości społecznej Izraela   
13.05.2019.

Żydzi wprost to ujawniają!

Delegacja do Polski była częścią trwającego od lat planu i akcji "odzyskania własności żydowskiej".

https://nczas.com/2019/05/13/zydzi-wprost-to-przyznaja-delegacja-do-polski-byla-czescia-trwajacego-od-lat-planu-odzyskania-wlasnosci-zydowskiej/Izraelskie media, „na złość” PiS-owskiej narracji w sprawie ustawy 447, ujawniły, iż rozmowy na temat przejęcia mienia bezspadkowego po obywatelach polskich pochodzenia żydowskiego trwają już od kilku lat. To burzy narrację, według której tematu roszczeń żydowskich nie ma.

W poniedziałek do Polski przybyć miała specjalna delegacja z Izraela, jednak ostatecznie została ona odwołana przez polski MSZ.

To jednak nie wyciszyło sprawy. Ministerstwo ds. równości społecznej Izraela w oficjalnym komunikacie podkreśliło, że sprawa restytucji jest „ważna i bezprecedensowa”.

Ani polityczne, ani antysemickie elementy nie powstrzymają nas przed wypełnieniem tego ważnego moralnego obowiązku – zapewniła izraelska minister ds. równości społecznej Gila Gamliel.

Szefem izraelskiej delegacji miał być dyrektor generalny ministerstwa ds. równości społecznej, Avi Cohen Skali, który miał spotkać się z wyższymi urzędnikami w polskim rządzie w sprawie mienia żydowskiego (Polaków pochodzenia żydowskiego – red.) utraconego podczas Holocaustu.

 

Wydało się więc także, że działania w sprawie przejęcia mienia Polaków pochodzenia żydowskiego przez organizacje żydowskie, wspierane przez rządy USA i Izraela, trwają już od wielu lat.

W artykule zamieszczonym przez „Jerusalem Post” czytamy, że przygotowania do tego spotkania były prowadzone na szczeblu ministerialnym w Izraelu, już od czterech lat.

Delegacja do Polski była częścią planu działania, który obejmował wysiłki na rzecz odzyskania własności żydowskiej (osób pochodzenia żydowskiego – red.) z pięciu różnych krajów i został sformułowany we współpracy z Ministerstwem Spraw Zagranicznych i Światową Żydowską Organizacją Restytucji – czytamy.

Zmieniony ( 13.05.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.