Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 34 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Wybory 19 arrow "Czerwona kartka" dla TVPiS - Konfederacja ostro o cenzurze.
Tuesday 23 July 2019 16:19:04.27.
migawki

W młodzieżowych mistrzostwach … Europy - biegł Murzyn, Hassan, jako reprezentant kraiku azjatyckiego. Pewnie również wiek ma sfałszowany, ale to można by poznać po zębach, jak u konia.

==============================

                  26/27.07.19 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

 
W Y S Z U K I W A R K A
"Czerwona kartka" dla TVPiS - Konfederacja ostro o cenzurze. Drukuj Email
Wpisał: TVPiS   
13.05.2019.

"Czerwona kartka" dla TVPiS - Konfederacja ostro o cenzurze.

https://medianarodowe.com/czerwona-kartka-dla-tvpis-konfederacja/


Konfederacja ostro skomentowała zachowanie TVPis, która cenzuruje w swoich programach polityków koalicji propolskiej.

Zostały wstrzymane wszystkie zaproszenia dla przedstawicieli Konfederacji do programów publicystycznych TVP” – podkreślają politycy.

Jednocześnie Kulesza podkreślił, że Janusz Korwin-Mikke, Grzegorz Braun czy Robert Winnicki od dawna nie byli zapraszani do telewizji publicznej.

Poseł Jakub Kulesza odniósł się do ostatniego skandalicznego zachowania TVPis w programie Studio Polska: „Od zawsze byłem przekonany, że poseł na Sejm RP jako przedstawiciel wyborców powinien mieć prawo zabierania głosu w publicznych programach”.

Ja, jako poseł na Sejm RP przez 1,5 godziny, nieustannie podnosiłem rękę do zabrania głosu w programie. Prowadzący pomimo obietnicy nie udzielił mi głosu. Na znak protestu kilkanaście osób wyszło w trakcie programu” – mówił Kulesza.

Przypominamy, że na znak protestu wobec takiej politycy prowadzących kilka osób w trakcie programu wyszło ze studia pokazując czerwone kartki. Przy wyjściu kolejnej z rzędu osoby, redaktor Magdalena Ogórek powiedziała, że jak komuś się nie podoba to niech teraz opuści studio, po czym kilkanaście osób odpowiedziało na jej apel i opuściło program.

Co ciekawe, jedyną osobą, która wstawiła się za Konfederacją był Piotr Ikonowicz.

Według polityków Konfederacji taka sytuacja pokazuje, że telewizja państwowa „zawsze będzie narzędziem reżimowej propagandy” i jest dowodem na to, że TVP należy sprywatyzować.

Zmieniony ( 13.05.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.