Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 5 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Walka o media 19 arrow Reporter, który współ-dokonał odrażającej manipulacji w TVP, to wychowanek TVNu Cierpioł.
Monday 20 May 2019 04:27:05.27.
migawki

 

 

    Ostatnie parę wieków satanizmu, magii i zboczeń u władzy.

Regina Poloniae, Mater Gratiarum, ora pro nobis

 
W Y S Z U K I W A R K A
Reporter, który współ-dokonał odrażającej manipulacji w TVP, to wychowanek TVNu Cierpioł. Drukuj Email
Wpisał: Cierpioł Dominik...   
14.05.2019.

Reporter, który współ-dokonał odrażającej manipulacji w TVP, to wychowanek TVNu Cierpioł.

https://www.ekspedyt.org/2019/05/13/reporter-ktory-wspoldokonal-odrazajacej-manipulacji-w-tvp-to-wychowanek-tvnu/Szczyt manipulacji- tak został określony kłamliwy materiał, który ukazał się w PiSowskiej telewizji, nawiązujący do wymuszeń żydowskich.

Wiadomości TVP tak zmanipulowały materiał, aby wyznawcy PiSu, którzy o manifestacji przeciw ustawie 447 nic nie wiedzieli, pomyśleli, że protest przeciw roszczeniom ma związek z rządem!

Potem był atak na Konfederację i zaprezentowanie nowego stanowiska pro-żydowskiego rządu.

Dodatkowy niesmak jest związany z nieprawdziwym komunikatem MSZ, który odwołał zaplanowane spotkanie z Żydami w Warszawie.

Polityków PiS sypnęli sami Żydzi, którzy podkreślili, że wizyta ich zespołu to wynik czterech lat pracy.

Tertium non datur albo kłamią Żydzi, albo politycy PiS. Trzecią możliwością jest teoria spiskowa, według której jest to typowa ustawka z Żydami, którzy przed wyborami, w ten właśnie sposób popierają swoją agenturę w Polsce.

Zmieniony ( 14.05.2019. )
 
następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.