Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 42 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Walka o media 19 arrow Reporter, który współ-dokonał odrażającej manipulacji w TVP, to wychowanek TVNu Cierpioł.
Tuesday 23 July 2019 15:03:49.27.
migawki

W młodzieżowych mistrzostwach … Europy - biegł Murzyn, Hassan, jako reprezentant kraiku azjatyckiego. Pewnie również wiek ma sfałszowany, ale to można by poznać po zębach, jak u konia.

==============================

                  26/27.07.19 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

 
W Y S Z U K I W A R K A
Reporter, który współ-dokonał odrażającej manipulacji w TVP, to wychowanek TVNu Cierpioł. Drukuj Email
Wpisał: Cierpioł Dominik...   
14.05.2019.

Reporter, który współ-dokonał odrażającej manipulacji w TVP, to wychowanek TVNu Cierpioł.

https://www.ekspedyt.org/2019/05/13/reporter-ktory-wspoldokonal-odrazajacej-manipulacji-w-tvp-to-wychowanek-tvnu/Szczyt manipulacji- tak został określony kłamliwy materiał, który ukazał się w PiSowskiej telewizji, nawiązujący do wymuszeń żydowskich.

Wiadomości TVP tak zmanipulowały materiał, aby wyznawcy PiSu, którzy o manifestacji przeciw ustawie 447 nic nie wiedzieli, pomyśleli, że protest przeciw roszczeniom ma związek z rządem!

Potem był atak na Konfederację i zaprezentowanie nowego stanowiska pro-żydowskiego rządu.

Dodatkowy niesmak jest związany z nieprawdziwym komunikatem MSZ, który odwołał zaplanowane spotkanie z Żydami w Warszawie.

Polityków PiS sypnęli sami Żydzi, którzy podkreślili, że wizyta ich zespołu to wynik czterech lat pracy.

Tertium non datur albo kłamią Żydzi, albo politycy PiS. Trzecią możliwością jest teoria spiskowa, według której jest to typowa ustawka z Żydami, którzy przed wyborami, w ten właśnie sposób popierają swoją agenturę w Polsce.

Zmieniony ( 14.05.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.