Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 89 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Spirala strachu i gwałtu arrow Bezczelna baronessa z Ustrzyk Dolnych Ruth Deech: "Najbardziej bezczelnym przestępcą jest Polska".
Thursday 16 July 2020 18:47:17.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Bezczelna baronessa z Ustrzyk Dolnych Ruth Deech: "Najbardziej bezczelnym przestępcą jest Polska". Drukuj Email
Wpisał: Bezczelna baronessa Ruth Deech, żydówka z Ustrzyk Dolnych   
15.05.2019.

 

 

Bezczelna baronessa Ruth Deech, żydówka z Ustrzyk Dolnych: "Najbardziej bezczelnym przestępcą jest Polska"

Wielka Brytania: skandal w Izbie Lordów ws. roszczeń .

Restytucja jest „ważna jako symbol”...

https://medianarodowe.com/wielka-brytania-skandal-w-izbie-lordow-ws-roszczen-najbardziej-bezczelnym-przestepca-jest-polska/[Miły, młody zapewne, a na pewno bardzo skołowany Autorze: Do „skandalu” by doszło, gdyby oburzeni Lordowie kazali ja wyprowadzić straży, i dozywotnio pozbawili ją lordostwa. A tak – to „odważny pogląd oburzonej polaczkami polityczki”

===============================

Do skandalu doszło w brytyjskiej Izbie Lordów.

Baronessa Ruth Deech, żydówka, nazwała Polskę „najbardziej przestępczym krajem, jeżeli chodzi o zwrot nazistowskich łupów.”. Według brytyjskiej polityk o żydowskim pochodzeniu Polska jest ostatnim „przestępczym” krajem w Europie i „zajmuje nieruchomości 3 milionów żydowskich ofiar Holocaustu”.

Do tej skandalicznej i kuriozalnej wypowiedzi doszło w zeszłym tygodniu w brytyjskiej Izbie Lordów podczas debaty na temat restytucji mienia ofiar Holocaustu. Przedmiotem dyskusji było m.in. ustawodawstwo, po którym brytyjskie muzea miałyby zwracać dzieła sztuki spadkobiercom byłych właścicieli żydowskiego pochodzenia.

Najbardziej bezczelnym przestępcą jest Polska, która rozsiadła się na majątku trzech milionów ofiar nazistów. To jedyny kraju we współczesnej Europie, który odmówił ustanowienia systemu odszkodowań” – powiedziała w brytyjskiej Izbie Lordów Ruth Deech, baronessa żydowskiego pochodzenia.
Parlament Europejski, Kongres Stanów Zjednoczonych i brytyjscy parlamentarzyści wezwali Polskę do uczynienia sprawiedliwości – do tej pory bezskutecznie” – powiedziała Deech.

Dodała ponadto, że restytucja jest „ważna jako symbol”, ponieważ „jest to wiadomość dla tego rozdartego wojną świata, że jeśli wrogi łupieżca zrobi to, co najgorsze, to jednak ostatecznie to zło zostanie naprawione”. Deech w przemówieniu odniosła się także do Deklaracji Terezińskiej jako dokumentu nakazującego dokonanie restytucji mienia.

Ruth Deech (panieńskie nazwisko Fraenkel) to Żydówka. Jej ojciec pochodził z Ustrzyk Dolnych i uciekł do Wielkiej Brytanii w czasie II Wojny Światowej. Baronessa Deech jest bioetykiem, prawnikiem, oraz politykiem. Od 2005 roku zasiada jako członek Izby Lordów, czyli izby wyższej w dwuizbowym parlamencie brytyjskim.

Źródło: / wprawo.pl, jewishnews.timesofisrael.com /

=================================

Mail, RW, komentarz do:
"Polska rozsiadła się na majątku trzech milionów ofiar nazistów.""
"Jeśli wrogi łupieżca zrobi to, co najgorsze, to jednak ostatecznie to zło zostanie naprawione."
Oczywiście naziści mordowali swoje ofiary  po to, by majątek tych ofiar przekazać Polakom. 

Anglicy zaś prowadzili wtedy "phoney war", zaś Francuzi drôle de guerre. 

Uzupełnienie:

Przykład współpracy angielskiej z niemieckim Luftwaffe.

W ramach programu rozwojowego bombowca nurkującego dla Luftwaffe w 1934 roku, C-Amt RLM rozesłał zamówienia na przygotowanie prototypów do sześciu niemieckich (firm lotniczych m.in. również do zakładów Hamburger Flugzeugbau.
Inż. Vogt przedstawił do konkursu na bombowiec nurkujący projekt P6.
Symbolem P6b oznaczono samolot z SILNIKIEM ANGIELSKIM Rolls-Royce Kestrel.
Po zaprezentowaniu projektów Hamburger Flugzeugbau otrzymał od C-Amt oficjalne zamówienie na zbudowanie trzech prototypów z oznaczeniem typu Ha 137. 
9 października 1934 roku przeprowadzono próby z makietą nowej maszyny, a już w siedem miesięcy później, 13 maja 1935 roku wystartował do swojego pierwszego lotu prototyp Ha 137 V1 (D-IXAX). Wkrótce gotowy był również drugi prototyp Ha 137 V2 (D-IGBI).

Zmieniony ( 15.05.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.