Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 102 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow SMOLEŃSK cz. III arrow Ostatnie słowa pasażera tupolewa - posła Leszka Deptuły
Friday 18 September 2020 20:08:02.30.
migawki
 

Szambelan Trzaskowski i jego doradca rzyciowy - Rabiej. A co z pontonowym bypassem?? Nie mogę znaleźć informacji, czy „Trzaskowianka” nadal delektuje ryby i ludzi??

 
W Y S Z U K I W A R K A
Ostatnie słowa pasażera tupolewa - posła Leszka Deptuły Drukuj Email
Wpisał: dziennik   
01.11.2010.

Ostatnie słowa pasażera tupolewa

2010-11-01 http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/307537,ostatnie-slowa-pasazera-tupolewa.html

Z akt śledztwa dotyczącego wypadku prezydenckiego tupolewa pod Smoleńskiem wynika, że w chwili  katastrofy jeden z pasażerów dzwonił do swojej żony. Jej relacja jest wstrząsająca.

Do 57 tomów śledztwa smoleńskiego dotarł tygodnik "Wprost". Wynika z nich, że w chwili katastrofy do żony dzwonił poseł PSL Leszek Deptuła.

"Między godziną 9 a 9.30 na mój telefon przyszła poczta głosowa, na której było zarejestrowane nagranie głosu mojego męża, który krzyczał: <Asia, Asia>. W tle słychać było trzaski, a właściwie to głos mojego męża był w tle. Słychać było też głosy ludzi, jakby głos tłumu. Nie rozpoznałam słów, był to krzyk ludzi. Nagranie trwało 2-3 sekundy. Trzaski były krótkie, ostre dźwięki. Tak jakby łamał się wafel lub plastik plus dźwięk przypominający hałas wiatru w słuchawce telefonu " - zeznała Joanna Krasowska-Deptuła.

Jak podaje "Wprost", żona polityka odsłuchała wiadomość, gdy media podały wiadomość o katastrofie pod Smoleńskiem. Potem nagranie się skasowało, ale Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego je odzyskała.

"Jestem na sto procent pewna, że to był głos męża i że nagranie pochodziło z chwili katastrofy. Niestety nie znam wyniku ekspertyzy ABW" - powiedziała Krasowska-Deptuła.

===to samo, ale źródłowo:

http://www.wprost.pl/ar/215848/Asia-Asia-Ostatnie-slowa-pasazera-Tu-154

Zmieniony ( 01.11.2010. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.