Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 13 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Spirala strachu i gwałtu arrow Bojkot Castoramy - Niemiec bezkarnie pluje Polakowi w twarz !!!
Tuesday 12 November 2019 02:00:12.28.
migawki

Na ekrany polskich kin wszedł film "Nieplanowane" i rozległo się... wycie

Krucjata Różańcowa za Ojczyznę poprowadzi modlitwę różańcową na początku Marszu Niepodległości

W głównym wyd. Wiadomości TVP ani słowa o jutrzejszej wielkiej manifestacji patriotycznej - Marszu Niepodległości. Wstyd, Prezesie. Mały przywódca. Więc i mali ludzie.

======================

Diabeł do Rybaka z Watykanu: Teraz już tylko pachamamy, bałwany łowić będziesz

 
W Y S Z U K I W A R K A
Bojkot Castoramy - Niemiec bezkarnie pluje Polakowi w twarz !!! Drukuj Email
Wpisał: Niemiec   
15.05.2019.

Bojkot Castoramy - Niemiec bezkarnie pluje Polakowi w twarz!!!

http://www.fronda.pl/a/bojkot-castoramy-nie-bedzie-niemiec-plul-polakowi-w-twarz,126776.html


               Szokujące doniesienia z Dolnego Śląska. Pracownik jednego z marketów budowlanych w Zgorzelcu został zwolniony z pracy po tym, jak doszło do szarpaniny między nim a niemieckim klientem, który wcześniej nazwał go „polskim idiotą”.

Zwolniony pracownik to emerytowany policjant, pan Paweł Jarosz. Zwrócił on uwagę Niemcowi Aloisowi M., który zniecierpliwiony długim oczekiwaniem na wydanie towaru wszedł do hali, ignorując zakaz wstępu. W rozmowie z portalem Fakt24.pl pracownik powiedział:

„Powiedział do mnie <<Polnische idiot!>>. Gdy podszedłem bliżej, dotknęliśmy się i dopiero wtedy mężczyzna się cofnął, po czym wystawił pięści”.

Wtedy wybuchła kłótnia i szarpanina, interweniował jeden z kierowników. Paweł Jarosz dowiedział się później, że albo zwolni się sam, albo zostanie zwolniony dyscyplinarnie. Po tym, jak odmówiono mu obejrzenia monitoringu, wybrał pierwszą możliwość. Były pracownik marketu budowlanego jest zszokowany, szczególnie słowami jednego z dyrektorów:

„Usłyszałem, że nawet jakby mi Niemiec napluł w twarz to nie mam prawa nic zrobić”.

 Szef Solidarności w Castorama Polska powiedział w rozmowie z Faktem:

Nie mam wątpliwości, że w tej sprawie decyzję podjęto pochopnie. Zachowanie pracownika było prawidłowe. Klient łamiąc zakaz i wchodząc do magazynu narażał się na niebezpieczeństwo”. tag/fakt24.pl,Fronda.pl

Zmieniony ( 15.05.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.