Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 17 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Konsolidacja arrow Koło poselskie Konfederacji liczy już sześciu posłów. Dołączył poseł Robert Majka.
Monday 13 July 2020 01:27:08.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Koło poselskie Konfederacji liczy już sześciu posłów. Dołączył poseł Robert Majka. Drukuj Email
Wpisał: poseł Robert Majka   
16.05.2019.

Koło poselskie Konfederacji liczy już sześciu posłów.

Dołączył poseł Robert Majka.

https://medianarodowe.com/posel-robert-majka-dolacza-do-konfederacji/Koło poselskie Konfederacji rozrasta się i liczy już 6 posłów! Do Marka Jakubiaka, Piotra Liroya-Marca, Jakuba Kuleszy, Jacka Wilka i Roberta Winnickiego dołącza poseł Robert Majka.

Poseł wybrany z list Kukiz’15 dołącza do koła Konfederacji. W związku z tym zorganizowana została konferencja prasowa w Sejmie RP.

                      Sam Majka skomentował przejście do koła:

Bardzo się cieszę, że mogę być w Konfederacji. Chciałbym realizować tutaj swój projekt, aby nie doszło do zacementowania polskiej sceny politycznej na POPiS – tak, jak się to dzieje od wielu, wielu lat.

Najważniejszą kwestią jest, aby każdy polityk w Polsce przedstawił decyzję administracyjną, że nie był tajnym współpracownikiem aparaty bezpieczeństwa PRL czyli WSW i SB. Ja taką decyzję posiadam. To jest podstawa reform w państwie polskim!” – dodał poseł.

Zmieniony ( 16.05.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.