Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 21 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow W żydowskim kotle para wciąż buzuje arrow Z kim USA są w sojuszu? Z Polską i Polakami, czy tylko ze swoimi agentami?
Sunday 07 March 2021 06:15:18.32.
migawki

         Łomża, sobota: Publiczny Różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny – Królowej Polski

   Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

   My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Z kim USA są w sojuszu? Z Polską i Polakami, czy tylko ze swoimi agentami? Drukuj Email
Wpisał: CzarnaLimuzyna   
17.05.2019.

Z kim USA są w sojuszu?

Z Polską i Polakami, czy tylko ze swoimi agentami?


CzarnaLimuzyna

https://www.ekspedyt.org/2019/05/17/z-kim-usa-sa-w-sojuszu-z-polska-i-polakami-czy-tylko-ze-swoimi-agentami/Nie wszyscy pamiętają, nie wszyscy wiedzą, że po tzw. okrągłym stole USA szybko zaczęły wzmacniać pozycję komunistów w Polsce. Okazało się, że Amerykanom zupełnie nie w smak było całkowicie niepodległe państwo polskie. Woleli państwo, które będzie rządzone tak jak poprzednio: przez agenturę, a zewnętrzne znamiona władzy będą dzierżyć dwie stare komunistyczne frakcje: „Chamy i Żydy”, ci drudzy triumfalnie wrócili do polityki w 1989 roku zakładając tzw. Unię Demokratyczną, późniejszą Unię Wolności. Braci Kaczyńskich uważanych wówczas za użytecznych idiotów nikt nie brał na poważnie.

Amerykanie i ich faworyt Jaruzelski

W popieraniu kandydatury gen. Jaruzelskiego, komunistycznego zbrodniarza na pierwszego prezydenta szczególną rolę odegrała ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie oraz ambasador John Davies.

Ambasador zaprosił 22 czerwca 1989 roku na kolację kilku czołowych działaczy “S”. To Davis – według własnej depeszy – miał zaproponować, by część posłów OKP nie przyszła na głosowanie. To właśnie umożliwiło wybór Jaruzelskiego /omówienie depesz Davisa/ WP.pl

Akcję wsparcia w Sejmie dla gen. Jaruzelskiego zorganizował Andrzej Wielowieyski, ojciec Dominiki Wielowieyskiej znanej dziś dziennikarki „Gazety Wyborczej” zwanej przez ich sympatyków „żydowską”.

Amerykanie również życzyli sobie, aby w rządzie komunistycznego publicysty Mazowieckiego znalazła się, w imię „stabilizacji” duża grupa członków partii komunistycznej. Akcja udała się. „Obalona komuna” w osobach Jaruzelskiego i Kiszczaka rozsiadła się w fotelach: prezydenckim i ministra MSW, a resztę stanowisk obsadziła „żydokomuna” z Geremkiem (Benjaminem Lewertowem) na czele i „chamy” z PZPR.

Sytuacja dzisiejsza:

Mosbacher jest na tyle bezczelna i pewna siebie, że podaje link pod którym stoi jak wół: Deklaracja z Terezina (…)wzywa do zwrotu mienia bez ustanowionego spadkobiercy. Prawdopodobnie wierzy w potęgę dezinformacji uprawianej przez media POPiSu.

Zmieniony ( 17.05.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.