Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 51 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow zboczeńcy 19 arrow W sobotę - PODOBNO - TVP Info pokaże film Latkowskiego "Pedofile"
Sunday 23 February 2020 17:10:53.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

 
W Y S Z U K I W A R K A
W sobotę - PODOBNO - TVP Info pokaże film Latkowskiego "Pedofile" Drukuj Email
Wpisał: Sylwester Latkowski   
18.05.2019.

 

W sobotę - PODOBNO - TVP Info pokaże film Latkowskiego „Pedofile”

Nie lada sensacja w TVP-Info!
TVP Info pokaże film Sylwestra Latkowskiego „Pedofile” z 2005 r. Jak mówi reżyser, „film jest niewygodny dla każdej ze stron”.

Sam miał usłyszeć, że obraz „już nigdy nie ujrzy światła dziennego”. Wcześniej o emisję materiału apelował do prezesa TVP Jacka Kurskiego sam Latkowski. Obraz będzie można obejrzeć

w sobotę o godz. 21.50.

https://www.tvp.info/42678108/tvp-info-wyemituje-film-pedofile-sylwestra-latkowskiego


Film został wyprodukowany przez TVP w 2005 r. Jak uważa Latkowski, po jednorazowej emisji w TVP2 film „zakopał” w archiwum ówczesny prezes TVP Jan Dworak.

Film miał ujawnić prawdę o sprawie szajki pedofilów z Dworca Centralnego, którą policja rozbiła w 2002 r. Związek z procederem mieli mieć m.in. minister, wybitny reżyser i znany ksiądz – wszyscy zamieszani w proceder wykorzystywania seksualnego chłopców.

Obraz opowiada o problemie pedofilii szeroko, pojawiają się tam prominentne osoby z różnych środowisk – politycznego, artystycznego.

Jak czytamy w opisie filmu, jest to materiał nie tylko o pedofilii, ale też „opowieść o niemocy i obojętności wobec tego przerażającego zjawiska”.

– Nie polowałem na konkretne osoby. W filmie wskazuję, iż w Polsce istnieje system przyzwolenia na pedofilię oraz brak systemu walki z tym zjawiskiem. Doszło do sytuacji, że to media ścigają pedofilii, a nie powołane do tego organa. Mój film to protest przeciwko braku działań powołanych do tego organów – mówił Latkowski w wywiadzie dla „Dziennika Polskiego”.

Film zostanie wyemitowany w TVP Info w sobotę 18 maja o godz. 21.50.

=====================================

[Wtedy jeden z głównych policjantów wykrywających te zbrodnie, pułkownik, musiał podać się do „dymisji”, taki był nacisk m. inn. „znanego reżysera” i Jego środowiska. MD]

=================================

Wyłączyłem po pół godzinie. Nudna, niechlujnie prowadzona  chała. A ci "reżyserzy, politycy, prawnicy" - dalej prosperują. MD

Zmieniony ( 18.05.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.