Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 34 gości
S T A R T arrow Kultura i okolice arrow z różnych książek 19+ arrow Jasnowidze o Polsce i świecie.
Tuesday 07 July 2020 07:12:41.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Jasnowidze o Polsce i świecie. Drukuj Email
Wpisał: Krzysztof Janoszka, Krzysztof Jackowski   
19.05.2019.

 

 

Jasnowidze o Polsce i świecie.

 

Z książki Krzysztof Janoszka, Krzysztof Jackowski, Jasnowidz na policyjnym etacie. Str. 152-5

Jak pan widzi przyszłość Polski i świata? Będzie gorzej czy lepiej?

Myślę, że będzie niestety gorzej. Uważam, że doprowadzimy do kolejnej wojny. Dużej wojny. Wojny, która da się nam we znaki. Najpierw będą się uwidaczniać różne problemy: pogłębianie się kryzysu, kłopoty paliwowe, energetyczne i wiele innych. Ludzie pogrąża się w kompletnym chaosie. Stanie się to dla nich niby normalne, ale... „O Boże, w tym miesiącu tylko pięć razy na dwa dni wyłączyli nam światło! Jest nieźle”.

No bo wie pan o tym, że mamy kryzys energetyczny? Coś się stało i energia wyparowuje. A może ten kryzys, zapytajmy, ma do czegoś doprowadzić? Wszak nie można oczekiwać potężnych zmian na świecie, gdy państwa są stabilne. Czy te kraje zrzekną się swojej tożsamości? Pan mnie pytał o Polskę... Polski tak naprawdę nie ma. Jesteśmy jakąś republiką, ponieważ po Traktacie Lizbońskim przestaliśmy być krajem niezależnym.

Ja nie mam żadnych ambicji politycznych i powiem szczerze, że jeszcze trzy, cztery lata temu wypowiadałem się chętnie na temat polityki, jak ja to przeczuwam jako jasnowidz. Ale od śmierci Andrzeja Leppera bardzo się tego boję i unikam takich wypowiedzi... Nie chcę tego robić. Pragnę żyć bez problemów, mieć swoje zainteresowania i. .. święty spokój.

Cały czas mówi pan o wojnie, przewidział pan kilka zamachów. Czy uważa pan, że napływ imigrantów do Europy nie jest przypadkowy?

Jestem przekonany, że jest to kolejny plan wielkich tego świata. Należy go łączyć z kryzysem finansowym w 2008 roku i eskalacja działań wojennych na Bliskim Wschodzie. Uważam, że Stany Zjednoczone i Izrael stały się Wielkim Bratem świata. Oczywiście chora poprawność polityczna powoduje, że gdy ktoś zaczyna o tym głośno mówić, zostaje uznany za nienormalnego i nawiedzonego. Jakąś teorię spiskowa wysnuwa! To, co się obecnie dzieje na świecie, ciężko jest przeciętnemu człowiekowi pojąć. O wojnie mówię już od kilku lat. Gdy ostrzegałem o niej w 2010 roku, wszyscy się śmiali jaka wojna? Dzisiaj dopiero a moje słowa nabrały znaczenia.

Przywołam tutaj słowa mojego poprzednika ojca Czesława Klimuszki, który już w ubiegłym stuleciu miał wizje potencjalnej wojny. Brzmiały one tak:

Widziałem żołnierzy przeprawiających sie przez morze na takich małych, okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, ze to nie Europejczycy. Wdziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wygdało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy. Cześć buta włoskiego znajdzie się pod woda. Wulkan albo trzęsienie ziemi? Widziałem sceny jak po wielkim kataklizmie. To było straszne.

Wojna wybuchnie na południu wtedy, kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie trwał otrąbiony pokój. Potem rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują sie z innymi, spadną w wody morza, obudza bestie. Ona sie dźwignie z dna. Piersią napedzi ogromne fale. Widziałem transatlantyki wznoszone jak łupinki... Ta góra wodna stanie ku Europie. Nowy potop! Zadławi sie w Gibraltarze! Wychlupnie do środka Hiszpanii! Wleje sie na Saharę, zatopi włoski but, aż po rzekę Pad. Zniknie pod woda Rzym ze wszystkimi muzeami, z cała cudowna architektura [...]. Morze pokryje archiwa, wszystkie dokumenty opatrzone pieczęcią tajności już będą na zawsze utracone. [. ..] Te wody [w wizji] szły przez Niemcy aż tutaj. Sięgnęły Polski. za, gdzie jesteśmy dziś, będzie morze. Woda pokryje mój cmentarzyk. . .

Nasz naród powinien z tego wyjść nie najgorzej. Może pięć, może dziesięć procent jest skazane. Wiem, że to dużo, że to już miliony, ale Francja i Niemcy utracą więcej. Italia najwięcej ucierpi. To Europe naprawdę zjednoczy. Ubóstwo zbliża [...]. Polska będzie źródłem nowego prawa na świecie, zostanie tak uhonorowana wysoko jak żaden kraj w Europie [. . .]. Polsce będą się kłaniać narody Europy. Widzę mapę Europy, widzę orła polskiego w koronie. Polska jaśnieje jak słońce i blask ten pada naokoło. Do nas będą przyjeżdżać inni, aby żyć tutaj i szczycić się tym.

Zmieniony ( 19.05.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.