Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 136 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow zboczeńcy 19 arrow Ziemkiewicz do prezydent Gdańska Dulkiewicz: "Z czego jesteś taka dumna, żałosna idiotko?"
Sunday 18 April 2021 21:58:26.32.
migawki

18.04.21 Poznań i Zamość – comiesięczna Msza Święta za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe

Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Ziemkiewicz do prezydent Gdańska Dulkiewicz: "Z czego jesteś taka dumna, żałosna idiotko?" Drukuj Email
Wpisał: prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz   
26.05.2019.

Ziemkiewicz do prezydent Gdańska Dulkiewicz:

"Z czego jesteś taka dumna, żałosna idiotko?"https://www.tvp.info/42799607/publicysta-ostro-do-prezydent-gdanska-z-czego-jestes-taka-dumna-zalosna-idiotko


W sobotę w Gdańsku odbył się piąty Trójmiejski Marsz Równości. W trakcie imprezy, która była objęta patronatem przez prezydent miasta Aleksandrę Dulkiewicz, doszło do skandalu, gdy uczestnicy zaprezentowali planszę, na której rysunek waginy zastąpił Najświętszy Sakrament. Prezydent Gdańska w mediach społecznościowych wyraziła swoje zadowolenie z imprezy – spotkało się to z dosadnym komentarzem Rafała Ziemkiewicza.

====================

Jestem dumna i zaszczycona, że mogłam otworzyć i uczestniczyć w V Trójmiejskim Marszu Równości. Gdańsk nie boi się różnorodności” – napisała na Twitterze Aleksandra Dulkiewicz, która w wystąpieniu przed rozpoczęciem marszu stwierdziła, że „w Gdańsku nie ma miejsca na przejawy nienawiści i zgody nie będzie. Zrobię wszystko, żeby Gdańsk był miastem otwartym, solidarnym, wrażliwym na każdego człowieka”.

Prezydent Gdańska namawiała uczestników by byli odważni. „Postawmy tamę złemu językowi, postawmy tamę złu” – apelowała do uczestników marszu Dulkiewicz.

Apel prezydent sprzed marszu nie został jednak wysłuchany przez uczestników wydarzenia, którzy na manifestację przygotowali wiele
kontrowersyjnych [chodzi o obrzydliwe, bluźniercze. Mirosław Dakowski] transparentów i tablic.

Szczególne oburzenie wzbudził rysunek waginy imitujący Najświętszy Sakrament na drzewcu, przy którym szła grupa osób z tęczowymi aureolami.

Tweeta prezydent Dulkiewicz ostro skrytykował publicysta i dziennikarz Rafała Ziemkiewicz zauważając, że w trakcie marszu obrażeni zostali katolicy.

Naprawdę? Z czego jesteś taka dumna, żałosna idiotko? Z chamskiego znieważania katolików? Z prowokacyjnego profanowania świętości? Ze wspierania gówniarstwa, którego jedynym celem jest nasrać Polakom na wycieraczkę i napluć do zupy? Bosh, ależ wy „fajnoplacy” jesteście żałośni”

napisał w komentarzu pod postem Dulkiewicz prowadzący „W tyle wizji”.

========================

Optymistka:

Ich zabawa na poziomie ich rozumu. Co tu się obrażać. To tak, jakbym się musiała ciągle obrażać na swojego kota, że codziennie zamiast do kuwety, sra mi do wanny.

==============

Uważny:

Kot nie jest bluźniercą, a ci… „świadomi swych czynów”...

Zmieniony ( 26.05.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.