Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 79 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Walka o media 19 + arrow Sakiewiczowi "się wypsło". Akcja dezinformacji przeciw KONFEDERACJI była zorganizowana.
Thursday 28 May 2020 16:43:26.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Sakiewiczowi "się wypsło". Akcja dezinformacji przeciw KONFEDERACJI była zorganizowana. Drukuj Email
Wpisał: Sakiewicz, Tomasz   
02.06.2019.

Sakiewiczowi "się wypsło".

Akcja dezinformacji przeciw KONFEDERACJI była zorganizowana.

[nie dowiemy się o jaki “marsz” chodziło. Autor tekstu “zapomniał”, że marsz był przeciw roszczeniom żydowskim. ]

https://wrealu24.pl/sakiewicz-potwierdza-atak-na-konfederacje-byl-zorganizowany/?fbclid=IwAR0PaY0D8OEPrEh-KcltZYKWe2ST-DE6lDAEEZyr7xPkP8G5e6wqgSLg6R0Tomasz Sakiewicz, osoba o której nikt prywatnie nic dobrego nie powie [jak to NIKT, co za NIKT?? on sam powie - i napisze – i ogłosi w TVKury!! MD] , chwali się w twicie, że atak na Konfederację, był zaplanowany i przywołał art. z portalu niezalezna.pl pod tytułem Nasza akcja medialna rozbiła kampanię Konfederacji. Kluczowa była informacja z 11 maja!” z 28.05.2019.

=================

Nie będziemy pisali o kłamstwach i krętactwach całej akcji, ale może przytoczymy taki fragment podsumowujący:

“Szczególnym momentem było podanie przez nas 11 maja informacji o tym, że podczas zorganizowanego tamtego dnia marszu narodowców pojawiły się fałszywe banery Klubów “Gazety Polskiej”. Pokrzyżowało to plany sympatykom narodowców, którzy wcześniej próbowali skrzętnie wykorzystać sytuację, podkreślając w wystąpieniach, ale także we wpisach na Twitterze, że rzekomo wspierają ich niektóre Kluby “GP”. Według naszych ustaleń właśnie informacja o tej prowokacji była kluczowa dla obniżenia zasięgów kont powiązanych z Konfederacją. Może to wynikać z tego, że wcześniej niektórzy zwolennicy prawicy nie dostrzegali szczególnych różnic między PiS a Konfederacją – zwłaszcza że narodowcy chętnie podczepiali się pod strony i platformy propagujące treści patriotyczne, niepodległościowe oraz wspierające w mniejszym lub większym stopniu PiS. Nasz przekaz, rozpropagowany m.in. przez TVP, diametralnie to zmienił.  Znaczące osłabienie nieformalnej kampanii internetowej wspierającej narodowców – a właśnie głównie na internecie opierał swoją promocję ich komitet – przełożyło się w ciągu kilkunastu następnych dni na wynik wyborczy mającej wcześniej obiecujące sondaże Konfederacji.”

Z tego fragmentu nie dowiemy się o jaki “marsz” chodziło. Autor tekstu “zapomniał”, że marsz był przeciw roszczeniom żydowskim. Odsyłamy do całego tekstu aby zobaczyć, jak prowadzono propagandę negatywną.

Aby zakończyć temat pana Sakiewicza, przypominamy, że został uhonorowany medalem Służby Bezpieczeństwa Ukrainy więc może nastawić lewą pierś na drogi medal. Od kogo? jest pytaniem otwartym

https://niezalezna.pl/273429-nasza-akcja-medialna-rozbila-kampanie-konfederacji-kluczowa-byla-informacja-z-11-maja

Zmieniony ( 02.06.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.