Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 219 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Spirala strachu i gwałtu arrow Piotr Rybak jednak w więzieniu?! w trybie nakazowym, bez procesu,
Sunday 05 April 2020 10:58:11.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
==================
youtube czy gugle od Prima Aprilis uniemożliwiło mi komentowanie pod filmikami, nawet moimi. Proszę o kontakt każdego, kto potrafi to ominąć. 
 
W Y S Z U K I W A R K A
Piotr Rybak jednak w więzieniu?! w trybie nakazowym, bez procesu, Drukuj Email
Wpisał: Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.   
02.06.2019.

 

 

Piotr Rybak jednak w więzieniu?! „Chcę żebyście ten wyrok wywiesili na wszystkich tablicach, wszystkich miast Polski”

https://nczas.com/2019/05/05/rybak-jednak-w-wiezieniu-chce-zebyscie-ten-wyrok-wywiesili-na-wszystkich-tablicach-wszystkich-miast-polski/?fbclid=IwAR01J2WSanjDAejlr2UzJA0yxKWfCCeYaxx-r0HzZIn_Be7GRplNDnzB7U4


Czy Piotr Rybak znajdzie się jednak w więzieniu?

Wyrok ograniczenia wolności wydano w trybie nakazowym, bez procesu, z uwagi na „oczywiste dowody przestępstwa”. Oświęcimska prokuratura wyraziła swój sprzeciw i domaga się wyroku bezwzględnego, rocznego więzienia dla mężczyzny. Nad sprawą czuwa Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

Piotr Rybak spalił kukłę Żyda, za co został skazany na rok pracy społecznej za „publiczne nawoływanie do nienawiści pod bramą Auschwitz”.

W nagraniu opublikowanym na YouTube komentował sprawę mówiąc:

Chcę żebyście ten wyrok wywiesili na wszystkich tablicach, wszystkich miast Polski. To wasz wstyd, a nie mój. My upomnieliśmy się o pamięć pomordowanych patriotów i naszych wspaniałych rodaków w niemieckim obozie oświęcimskim, a wyście zapomnieli o tych wspaniałych rodakach”.

Piotr Rybak wielokrotnie zwracał uwagę, że Izrael nie potrafi uszanować Polaków we własnym kraju.

W naszej ojczyźnie żyje wiele narodowości świata: Japończycy, Wietnamczycy, ale nikt z Polaków patriotów nie mówi o nich. Ale oni potrafią uszanować Polaków. Są nam wdzięczni, że przyjęliśmy ich na polskiej ziemi. Nie dziwcie się, że my, Polacy patrioci, reagujemy na takich ludzi, którzy działają przeciwko nam. Zapomnieli, że to nasza ojczyzna.

Albo będą asymilować się z całym narodem i będą naszymi sąsiadami, albo won do Izraela! Tam gdzie jest wasza ojczyzna. Stworzył wam to klan amerykański, zdradził Palestyńczyków i tam zabijacie bezbronne dzieci, matki, żony. Niszczycie ten naród i to samo chcecie zrobić z Polską” – mówił.

Zmieniony ( 02.06.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.