Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 74 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Bzdety za PiS-u arrow Rafał Gaweł: "Byłem zatrzymany przez SB"... Tata dał mu szlaban na wyjście z domu?
Monday 13 July 2020 12:02:48.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Rafał Gaweł: "Byłem zatrzymany przez SB"... Tata dał mu szlaban na wyjście z domu? Drukuj Email
Wpisał: Rafał Gaweł   
05.06.2019.

Rafał Gaweł: "Byłem zatrzymany przez SB"... Tata dał mu szlaban na wyjście z domu?

Raz prozą, raz rymem - walczymy z propagandowym reżimem


2 czerwca o 23:28 ·Rafał Gaweł, skazany i ścigany listem gończym za przestępstwa finansowe idol lewicy, wielokrotnie zapraszany do TVN jako ekspert, w wywiadzie dla norweskiego radia: ,,Działałem w opozycji antykomunistycznej, byłem zatrzymywany przez SB."

Rafałek urodził się w 1974 roku. Miał góra 15 lat kiedy SKOŃCZYŁA SIĘ komuna, przynajmniej ta oficjalna, esbecka. Zresztą ostatnie lata to - poza wyjątkami - już była odwilż i skupianie się bardziej na paleniu dokumentacji i bezbolesnej transformacji kosztem społeczeństwa, a nie ściganie nastolatków.

Rafciu, jeśli milicja spisała cię za kradzież wędzonki w delikatesach, to to jeszcze nie jest działalność antykomunistyczna.

Ja w latach 80-tych robiłem w pieluchy, to prawda. Ale, pamiętam to jak dziś - jedną pieluchę obsrałem specjalnie, w ramach bonusu. Żeby zaszkodzić komunie. Kalkulowałem, że jak obsram tę pieluchę (chociaż w sumie nie miałem potrzeby), to mama będzie musiała szybciej pójść po nowy zapas. Częstsze stanie w kolejkach po pieluchy = większe kolejki. Większe kolejki = niezadowolenie społeczne. Niezadowolenie społeczne = destabilizacja ustroju socjalistycznego.

Tak, teraz to sobie uświadomiłem. Jestem legendą opozycji antykomunistycznej, skarbie.

=========================

"byłem zatrzymany przez SB"... Tata dał mu szlaban na wyjście z domu?

Zmieniony ( 05.06.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.