Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 48 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow powolutku tę żabę podgrzewają arrow Żydzi i Ambasada USA na antykatolickim "marszu równości" w Warszawie.
Wednesday 20 November 2019 13:36:56.28.
migawki
Diabeł do Rybaka z Watykanu: Teraz już tylko pachamamy, bałwany łowić będziesz"
 
W Y S Z U K I W A R K A
Żydzi i Ambasada USA na antykatolickim "marszu równości" w Warszawie. Drukuj Email
Wpisał: Żydzi i Ambasada USA   
05.06.2019.

Żydzi i Ambasada USA na antykatolickim "marszu równości" w Warszawie.

https://www.ekspedyt.org/2019/06/03/zydzi-i-ambasada-usa-na-antykatolickim-marszu-rownosci-w-warszawie/#comment-74465

Nie pierwszy raz w historii część środowisk żydowskich aktywnie wspiera rewolucję komunistyczną, tym razem w formie marksizmu antykulturowego. Nie pierwszy raz robi to wiele środowisk w USA z pozytywną deklaracją prezydenta Trumpa dotyczącą środowisk lgbt.

Prezydent USA Donald Trump w pozytywny sposób wypowiedział się na temat środowisk homoseksualnych. Jego zdaniem osoby LGBT wywarły wyjątkowy wpływ na naród amerykański, dlatego poinformował, że weźmie udział w „świętowaniu miesiąca dumy LGBT”.

Wracając do marszu w Warszawie-na stronie zapowiadanego wydarzenia czytamy:

Jako polskie Żydówki i Żydzi oraz osoby utożsamiające się lub sympatyzujące z żydowską kulturą, tradycją, religią i/lub Izraelem chcielibyśmy pójść wspólnie w Paradzie Równości w Warszawie”.

Chcemy iść za równym traktowaniem osób LGBTQ+, przedstawicieli mniejszości narodowych, etnicznych, religijnych i wszystkich innych, którym odmawia się prawa do bycia pełnoprawnymi obywatel(k)ami Polski.
Jesteśmy za otwartym i wielokulturowym społeczeństwem polskim, w którym każdy, bez względu na płeć, wiek, orientację seksualną, tożsamość płciową, kolor skóry, pochodzenie, wyznawaną religię (lub jej brak), poglądy polityczne czy sytuację materialną może czuć się bezpiecznie.
Jedną z wartości, które nam przewodzą jest “tikkun olam”. Wywodzi się ona z judaizmu i znaczy “naprawianie świata”. Małymi codziennymi działaniami chcemy tworzyć lepszą rzeczywistość, której wszyscy i wszystkie będziemy czuli się częścią.

“Do udziału zapraszamy wszystkich, którzy chcą do nas dołączyć. Wpadajcie z tęczowymi flagami z gwiazdą Dawida albo innymi koszulkami, kipami i ozdobami”.

Do wydarzenia ustosunkowało się Forum Żydów Polskich, które wyraża poparcie i jednocześnie jest przeciw:

“Udział “bloku żydowskiego” w tym pierwszym (sprzeciw wobec dyskryminacji, a tym bardziej – prześladowania) jest zrozumiały i godny uznania.

Trzeba jednak pamiętać, że judaizm (podobnie jak od czasu do czasu także chrześcijaństwo) ulega obecnie w znacznym stopniu UPROWADZENIU i ZAWŁASZCZENIU przez “religię lewicowości”. “Religia lewicowości”, czyli “kulturowy marksizm”, PRZEBIERA się, nakłada na twarz MASKĘ, żeby w tym przebraniu upowszechniać lewicowe idee. Te idee będą łatwiej zaakceptowane przez ludzi, którzy wprowadzeni w błąd, myślą, że to autentycznie postawy wywodzące się z judaizmu i tradycji żydowskiej”.Ze względu na udział Ambasady Amerykańskiej w zeszłorocznym marszu, można przypuszczać, że pojawi się na marszu tegorocznym.

Zmieniony ( 05.06.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.