Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 14 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Nie szczepić 19 arrow Marszu przeciw Przymusowi Szczepień. Obojętność czyli WROGOŚĆ mediów i władzy.
Thursday 29 October 2020 05:39:45.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Marszu przeciw Przymusowi Szczepień. Obojętność czyli WROGOŚĆ mediów i władzy. Drukuj Email
Wpisał: prof. Maria Majewska   
06.06.2019.

 

 

Marszu przeciw Przymusowi Szczepień.

Obojętność czyli WROGOŚĆ mediów i władzy.

Maria Majewska <nonnocere3@gmail.com>W III Międzynarodowym Marszu przeciw Przymusowi Szczepień 2019 uczestniczyło ok. 10 000 osób - głównie rodziców, dziadków, rodzeństwa uszkodzonych lub zabitych szczepionkami dzieci. 

Reportaż o nim umieszczono w niezależnej TV wRealu24. (Żałuję, że nie mogłam w nim partycypować, gdyż  przebywam obecnie poza granicami Polski).  Uczestniczyli w nim niezawodni, odważni doktorzy  aktywiści: Dorota Sienkiewicz, Katarzyna Bross – Walderdorf i Hubert Czerniak. 

I był obecny Galileusz współczesnej medycyny – dr Andrew Wakefield, który jako pierwszy lekarz/naukowiec ujawnił związek autyzmu ze szczepieniami - o czym poinformowali go rodzice.  Za to został fałszywie oskarżony, zawodowo zlinczowany i pozbawiony licencji lekarskiej przez kartele farmaceutyczno-medyczne. Mimo szykan nadal aktywnie szerzy wiedzę na temat zagrożeń ze strony szczepień. Jego obserwacje dotyczące powiązań autyzmu ze szczepieniami zostały potwierdzone w setkach niezależnych badań i publikacji naukowych oraz przez miliony rodziców, lecz skorumpowane, ignoranckie media nadal powtarzają bezpodstawne oszczerstwa na jego temat.   

Bardzo smutne, że tym społecznym protestem nie zainteresowały się żadne media głównego nurtu, ani nikt z Ministerstwa Zdrowia.  Gdyby był to np. happening tęczowych balonów, z pewnością byłby filmowany i pokazywany przez większość mediów, a w szeregach maszerujących widzielibyśmy wielu polityków deklarujących balonową solidarność.   

To wszystko pokazuje, w jak głębokiej pogardzie politycy, dziennikarze i establiszment medyczny mają polskie dzieci przymusowo okaleczane lub zabijane toksycznymi szczepionkami oraz ich udręczone  rodziny.  Ich tragedie są wymazywane ze świadomości polityków i ośmieszane przez cyniczne korporacyjne media.  

Rodzice muszą wiedzieć, że wszelkie zmuszanie do okaleczających lub zabójczych zabiegów medycznych jest nie tylko niemoralne, antydemokratyczne i zbrodnicze. Jest też nielegalne, bo sprzeczne z Polską Konstytucją oraz europejskim i międzynarodowym prawem.  Przymus szczepień opiera się wyłącznie na antynaukowych, absurdalnych, arbitralnych zaleceniach medycznych biurokratów i polityków, spreparowanych na żądanie koncernów farmaceutycznych i obliczonych na nieświadomość oraz zastraszenie rodziców.  Jednak wiedza rodziców o szczepieniach szybko rośnie i jest dziś zdecydowanie większa niż u wielu lekarzy.

Żaden biurokrata, ani polityk, ani lekarz nie ma prawa skazywać nikogo na potencjalne kalectwo lub śmierć.  Przymus szczepień trudno nazwać inaczej niż faszyzmem medycznym.  „Nieuchronnie szkodliwe” szczepienia ochronne, które nawet skutecznie nie chronią przed chorobami, nie mogą być kwestią polityczną, o której decydują przypadkowi osobnicy w urzędach czy na salach sejmowych. Świadomy wybór szczepień musi należeć wyłącznie do rodziców.  Urzędnicy medyczni powinni mieć tylko obowiązek rzetelnego informowania obywateli o pełnym składzie i działaniu szczepionek, oraz o wszystkich możliwych powikłaniach poszczepiennych, a państwo powinno mieć obowiązek uczciwego ich rejestrowania.  Odszkodowania za poszczepienne okaleczenia i zgony muszą być wypłacane przez producentów szczepionek, a nie z kieszeni podatników.   

Póki Polska nie odzyska wolności od szczepiennego terroru, świadomi rodzice muszą stawiać mu indywidualny i zbiorowy opór.  Tu nie może być miejsca na apatię, ani lęk przed urzędnikami, bo stawką jest życie i zdrowie własnego potomstwa oraz przetrwanie naszego narodu.  

Wiele osób uważa, że skoro szczepienne tragedie nie dotknęły ich osobiście, to nie muszą się angażować w rodzicielskie protesty.  To złudna obojętność i iluzoryczne poczucie bezpieczeństwa.  Ofiar toksycznych szczepień są już miliony, choć nie wszyscy jeszcze zdają sobie sprawę, że ich chroniczne schorzenia: nowotwory, choroby neurologiczne, psychiczne i autoimmunologiczne, astmy, padaczki, cukrzyce, zespoły nerczycowe, reumatyzmy etc. mogą być oddalonymi skutkami toksycznych szczepień. 

Trzeba mieć świadomość, że fizycznie i neurologicznie okaleczone szczepionkami dzieci niedługo przejmą stery w państwie – będą upośledzonymi, autystycznymi, agresywnymi lekarzami, strażakami, policjantami, żołnierzami, nauczycielami, pielęgniarkami, politykami, mechanikami, pilotami… [To już widać w USA. Port. „21 milionów” Przemysława Załuski  MD]

Nietrudno sobie wyobrazić, że ten przyszły świat będzie niebezpiecznym dla wszystkich, chaotycznym koszmarem. I odpowiedzialność za ów medycznie wywołany upadek cywilizacji oraz wymieranie naszego gatunku będzie spoczywać na ludziach, którym się nie chciało stanąć w obronie masowo okaleczanych szczepionkami dzieci.  

http://stopnop.com.pl/protest-relacje/https://wrealu24.tv/film/pilne-miedzynarodowy-protest-przeciwko-przymusowi-szczepien-w-warszawie-tylko-u-nas-live

https://www.youtube.com/watch?v=E1-KQ4AHVKM

https://www.youtube.com/watch?v=N0TXKMaAxe4


Zmieniony ( 06.06.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.