Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 49 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow powolutku tę żabę podgrzewają arrow Próba zemsty PiS na Stanisławie Michalkiewiczu. Video. Wymiana UBeckich pokoleń.
Wednesday 20 November 2019 12:56:36.28.
migawki
Diabeł do Rybaka z Watykanu: Teraz już tylko pachamamy, bałwany łowić będziesz"
 
W Y S Z U K I W A R K A
Próba zemsty PiS na Stanisławie Michalkiewiczu. Video. Wymiana UBeckich pokoleń. Drukuj Email
Wpisał: Naczelnik Państwa, który jest mściwy   
07.06.2019.

Próba zemsty PiS na polskim publicyście, Stanisławie Michalkiewiczu. Video.

https://www.ekspedyt.org/2019/06/06/proba-zemsty-pis-na-polskim-publicyscie-stanislawie-michalkiewiczu/

[ABW węszy !! A w czyich rękach przyszłość?? MD]


Naczelnik Państwa jest mściwy, ale ja nie dam się zarżnąć w ciszy! – Stanisław Michalkiewicz nie tylko o działaniach operacyjnych, podjętych przez polskie służby przeciw niemu, także o podsumowaniu minionych wyborów do Parlamentu Europejskiego, o straszliwym konflikcie zastępczym – o panią Klepacką, o publicznych breweriach na miarę niegdysiejszego sowieckiego pisma “Bezbożnik”, o programie Platformy Obywatelskiej decentralizacji Polski zgodnym z niemieckim programem dla Polski zmiany ustroju naszego państwa i o tym, kto może głosować na PO w jesiennych wyborach i o szykowanej dla niego zemście ze strony rządu “dobrej zmiany” za ujawnienie notatki z rozmów polskiego MSZ-u z Departamentem Stanu USA na temat roszczeń żydowskich organizacji Przemysłu Holokaustu wobec Polski.

=============================

https://youtu.be/aas6yEa-5W8

22 minuty

Zmieniony ( 07.06.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.