Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 121 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow zboczeńcy 19 arrow Potworne bluźnierstwo podczas "parady równości" zboczeńców: "msza".
Wednesday 21 April 2021 12:58:39.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Potworne bluźnierstwo podczas "parady równości" zboczeńców: "msza". Drukuj Email
Wpisał: LGBTQiM Szymon Niemiec   
08.06.2019.

 

 

Potworne bluźnierstwo podczas "parady równości" zboczeńców: "msza".

Aktywista LGBT odprawił „mszę” na Paradzie Równości.

Zboczeńcy sprofanowali Mszę Świętą  !!!

 

Na podstawie; https://www.tvp.info/43002176/aktywista-srodowisk-lgbt-odprawil-msze-na-paradzie-rownosci-wideo

Podczas „Parady równości” w Warszawie odbyła się „msza polowa”. Odprawił ją aktywista środowisk LGBT Szymon Niemiec, który uważa się za „biskupa” „Zjednoczonego Ekumenicznego Kościoła Katolickiego”, który sam - zlikwidował.

Przemawiając po „mszy” z jednej z platform Niemiec poinformował, że został zatrzymany przez policję za obrazę uczuć religijnych. Zmienimy ten kraj! Wy go zmienicie! Nadzieja, miłość i wiara to wasza siła – zwrócił się do zebranych. Po nim swoje przemówienie rozpoczął prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.
Działacz wyjaśnił kilka lat temu w rozmowie z „GW” ideę przyświecającą jego organizacji. – Nasz Kościół powstał właśnie po to, by tym, którzy czują się wykluczeni z życia religijnego, nie mają możliwości dążenia do Boga i zbawienia, dać taką właśnie możliwość. Celem istnienia każdego kościoła i każdej wspólnoty wiary, jest dążenie do zbawienia – tłumaczył. Dodał, że jak „większość protestantów i kościołów niezależnych nie mają celibatu”. Nie uznajemy również dyskryminacji w żadnej postaci. To są podstawowe różnice – tłumaczył.

Maciej Stańczyk : Dziś supporterem Rafała Trzaskowskiego był Szymon Niemiec, człowiek który chwilę wcześniej sprofanował mszę świętą.

=============================

Był także członkiem zarządu Unii Lewicy oraz rzecznikiem prasowym Antyklerykalnej Partii Postępu „Racja”, stworzonej przez Romana Kotlińskiego, naczelnego „Faktów i Mitów”.

=======================

A tu – potworność i „religijność” Gowina:

Szanuję prawo do odmiennej interpretacji chrześcijaństwa, choć ja się z tą interpretacją głęboko nie zgadzam”napisał na twitterze wicepremier Jarosław Gowin.

=============================


https://twitter.com/USEmbassyWarsaw/status/1137349494083915776/photo/1

 

US Embassy Warsaw

✔ @USEmbassyWarsaw

Jesteśmy na #ParadaRówności, aby w przyjaznej atmosferze wyrazić nasze wsparcie dla idei tolerancji, wzajemnej akceptacji, równości i ochrony praw człowieka dla wszystkich ludzi, w tym osób #LGBT+

Pokazują nam więc, po której stronie stoi realnie "sojusznik rządu RP". 

 ==========================

Waga tego bluźnierstwa polega też na tym, że nie była to prosta karykatura Mszy, lecz drab odmawiał prawdziwe modlitwy – lecz w celach piekielnych.

==================

mail:

Ten pan ma ważne święcenia kapłańskie od starokatolików. Więc uważałbym z pisaniem o symulowaniu mszy. 

[właśnie, tym gorzej !! MD]

=======================

inny mail:

 to jest ten sam człowiek, który "odprawiał nabożeństwa" na pogrzebie generała Jaruzelskiego - swego czasu na youtube można było zobaczyć nagrania z tego wydarzenia.

Co więcej, człowiek ten był przed laty "aktorem" homoseksualnych filmów pornograficznych. Informacja to swego czasu była nawet na wikipedii, aczkolwiek  dzisiaj jej nie widać. Jednakże powinna być widoczna w starszych wersjach strony.

Zmieniony ( 09.06.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.