Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 65 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow USA, Ameryki 18 arrow Pastor Martin Luther King - "nonviolence" - dowody na seksualne gwałty, orgie itp.
Saturday 24 August 2019 22:04:25.27.
W Y S Z U K I W A R K A
Pastor Martin Luther King - "nonviolence" - dowody na seksualne gwałty, orgie itp. Drukuj Email
Wpisał: David Garrow   
09.06.2019.

Pastor Martin Luther King - "nonviolence" - opublikowano dowody na seksualne orgie itp.

Pada kolejny pomnik historii. Legendarny lider Czarnej Ameryki oskarżony o seksualne ekscesy [świństwa md]


Wojciech Tomaszewski https://nczas.com/2019/06/09/pada-kolejny-pomnik-historii-legendarny-lider-czarnej-ameryki-oskarzony-o-seksualne-ekscesy/


Pastor Martin Luther King to legenda Czarnej Ameryki, przywódca ruchu, który pół wieku temu doprowadził do zniesienia segregacji rasowej w Stanach Zjednoczonych.

King, który ma status bohatera narodowego, może teraz polecieć z pomnika. Jego biograf opublikował dokumenty wskazujące na to, że King mógł zachęcać do gwałtu i samemu uczestniczyć w seksualnych orgiach.

Martin Luther King był przywódcą ruchu emancypacyjnego czarnoskórych, znanym z porywających przemówień, którego zastrzelił rasista w 1968 r. King został specjalnie uhonorowany – jego urodziny są obchodzone w całych Stanach Zjednoczonych jako święto narodowe – Martin Luther King Jr. Day.

Szokiem dla Amerykanów jest fakt, że przychylny mu biograf David Garrow odnalazł dokumenty FBI, z których wynika, że King był obecny, kiedy jego przyjaciel pastor z Baltimore, Logan Kearse, gwałcił kobietę w pokoju hotelowym. Według tych dokumentów agent FBI, który podsłuchiwał pokój, twierdził, że King „patrzył, śmiał się i doradzał” gwałcicielowi.

Według biografa King ,miał również uczestniczyć w grupowym seksie i przypuszczalnie miał dziecko z jedną ze swoich kochanek.

Sytuacja zrobiła się bardzo drażliwa. Rewelacje dotyczące molestowania seksualnego zepchnęły z piedestału wiele amerykańskich gwiazd kultury, polityki i biznesu, ale King jest wyjątkową osobą.

Po pierwsze to duchowy lider etnicznej grupy liczące 40 mln amerykańskich obywateli [Murzynów md] . Po drugie to postać, którą wykreowano jako przeciwnika przemocy i sam tak się przedstawiał. Po trzecie to laureat pokojowej Nagrody Nobla.

David J. Garrow – laureat Nagrody Pulitzera za biografię Kinga i autor powszechnie cenionych książek o historii walki o prawo do aborcji i o Baracku Obamie opublikował w konserwatywnym brytyjskim periodyku Standpoint wybuchowy materiał oparty na niedawno odtajnionych dokumentach FBI, które inwigilowało Kinga.

To wszystko jest bardzo trudne dla demokratów, lewaków różnego rodzaju ekstremistów, którzy wzywają do burzenia pomników. Czy w przypadku Kinga będą konsekwentni.

Na razie chyba te środowiska są w szoku. Kilka liberalnych i mainstremowych mediów odmówiło Garrowowi publikacji.

Za to prawicowe media nie wahają się w niczym. Standpoint nazwał Kinga „Harveyem Weinsteinem ruchu praw obywatelskich”.

Ćwierć wieku temu odkryto, że Martin Luther King popełnił plagiat w swojej dysertacji doktorskiej i innych pracach. Wtedy to nie zrobiło to większego znaczenia dla postrzegania Kinga. Teraz będzie inaczej.

Źródło: Onet.pl https://wiadomosci.onet.pl/politico/amerykanski-bohater-narodowy-czarnoskory-pastor-martin-luther-king-oskarzony-o/jdxrqrr

Zmieniony ( 09.06.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.