Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 35 gości
S T A R T arrow Kościół arrow o Antychryście i jego szefie 19+ arrow Prof. Środa: O wtajemniczeniach przez czarownice. W noc Walpurgii albo w głęboką noc bogini Hekate..
Monday 16 September 2019 23:06:24.27.
W Y S Z U K I W A R K A
Prof. Środa: O wtajemniczeniach przez czarownice. W noc Walpurgii albo w głęboką noc bogini Hekate.. Drukuj Email
Wpisał: prof. Magdalena Środa, etyczka, znana feministka   
09.06.2019.

Profesor Środa: Nowoczesne i oświecone kobiety korzystają z wtajemniczeń czarownic!

...w noc Walpurgii albo w głęboką noc bogini Hekate…

 

[jest tylko tekst, bo film YT już został zdjęty, a tam sama o tym mówiła, bez zażenowania i skrępowania :-) ]

https://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/16811-profesor-sroda-sie-przyznala-nowoczesne-i-oswiecone-kobiety-korzystaja-z-uslug-czarownic


To, czego domyślaliśmy się, zostało oficjalnie potwierdzone.

Oto w programie Magdy Mołek „W roli głównej” prof. Magdalena Środa, etyczka, znana feministka, obrończyni demokracji i wolności od wszystkiego, ogłosiła, że brała udział w zjazdach, podczas których, wraz z koleżankami uczyła się „różnych rzeczy”.

Wiedzę pozyskiwały panie od czarownicy z Salem.

Nie dowiemy się żadnych szczegółów na ten temat, ponieważ profesor złożyła przysięgę, że nic nie powie.

Dowiedzieliśmy się tylko, że otrzymała stosowny dyplom.

„(…) w noc Walpurgii albo w głęboką noc bogini Hekate spotykamy się i gry i wtajemniczenia trwają do samego rana. Efekty tego, oczywiście widać potem w życiu politycznym” - mówiła niezwykle przejęta prof. Środa.

Wiele osób, które miały do tej pory problem ze zrozumieniem etyczki prof. Środy, wie już, że nie da się tego zrobić, bez skorzystania z wiedzy tajemnej.

Teraz czekamy, kto i kiedy zostanie zamieniony np. w kota, komu profesorka podaruje „kije samobije” a komu „czapkę niewidkę”. Biorąc pod uwagę listy świadków sejmowych komisji śledczych, czy sprawę reprywatyzacji warszawskich, chętnych zgłosi się wielu.

Za:wsensie.pl

Zmieniony ( 09.06.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.