Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 108 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow zboczeńcy 19 arrow Każdy ma taki support, na jaki zasługuje. Tusk miał Jażdżewskiego, a Trzaskowski... Niemca.
Wednesday 21 April 2021 13:54:05.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Każdy ma taki support, na jaki zasługuje. Tusk miał Jażdżewskiego, a Trzaskowski... Niemca. Drukuj Email
Wpisał: niezalezna   
10.06.2019.

Każdy ma taki support, na jaki zasługuje.

Tusk miał Jażdżewskiego, a Trzaskowski... Niemca.[Tłumaczę na polski: „ support” to poparcie. MD]

https://niezalezna.pl/275013-kazdy-ma-taki-support-na-jaki-zasluguje-tusk-mial-jazdzewskiego-a-trzaskowski-niemca


Podczas marszu środowisk LGBTQ+, który "namaścił" swoim patronatem prezydent Warszawy, doszło do kolejnej profanacji katolickich świętości. Homoseksualny aktywista zainscenizował "Mszę Świętą", drwiąc z większości Polaków. Skandaliczny happening nie doczekał się potępienia, czy choćby symbolicznego odcięcia ze strony Rafała Trzaskowskiego. Profanator przemawiał przed prezydentem Warszawy, otwierając kontrowersyjną [znów ta nowo-mowa: To bluźniercza !!] imprezę.

 

O tzw. "nabożeństwie" odprawionym przed wczorajszą warszawską Paradą Równości głośno w sieci zrobiło się po krótkim filmie wrzuconym na Twitterze przez dziennikarza Polsat News, Klaudiusza Slezaka.

Ubrany w białą szatę liturgiczną z tęczowym pasem celebrans odmawia na nim fragment tzw. Hymnu anielskiego, "Chwała na wysokości Bogu". Obok znalazł się m.in. ministrant z durszlakiem na głowie.

Do sprawy odniosła się w specjalnym komunikacie Konferencja Episkopatu Polski. "W związku z wydarzeniami, które miały miejsce 8 czerwca w Warszawie trzeba podkreślić, że z wielkim niepokojem dowiadujemy się o kolejnych faktach i miejscach, w których dochodzi do obrażania Boga i ludzi wierzących. Wydarzenia te mają znamiona bluźnierstwa" - czytamy w t oświadczeniu. [Ależ wazeliniarski e sformułowania!! To jest bluźnierstwo. A stawianie na jednej płaszczyźnie obrażania Boga i ludzi też jest bluźnierstwem ! MD]

Człowiek, który zorganizował skandaliczny happening jest aktywistą środowiska LGBT, a także pomysłodawcą i wieloletnim współorganizatorem warszawskich Parad Równości. W przeszłości był prezesem Międzynarodowego Stowarzyszenia Gejów i Lesbijek na Rzecz Kultury w Polsce, a także rzecznikiem prasowym Antyklerykalnej Partii Postępu „Racja”. Niemiec jest również członkiem "National Lesbian and Gay Journalists Association".

Najbardziej kontrowersyjne poczynania Niemca mają jednak związek z jego rzekomą działalnością religijną. Człowiek ten twierdzi,że jest duchownym, a nawet biskupem. Był on m.in. założycielem tzw. "Wolnego Kościoła Reformowanego w Polsce". Po zmianach organizacyjnych jego grupa przyjęła nazwę "Zjednoczony Ekumeniczny Kościół Katolicki". Rzekomy kościół Szymona Niemca znany był głównie z udzielania "błogosławieństw" parom homoseksualnym. Grupa ta nie była uznawana przez Światową Radę Kościołów i Polską Radę Ekumeniczną, co nie przeszkadzało Niemcowi podawać się za duchownego.

Podczas wczorajszej Parady Równości, po zakończeniu obrażającego Katolików happeningu, Niemiec przemawiał przed Rafałem Trzaskowskim podczas otwarcia imprezy.

 ========================

Por.: Msza czy "msza"? Na pewno wyczerpywała znamiona bluźnierstwa.

Zmieniony ( 10.06.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.