Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 56 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Wojny globalistów 19 arrow STRASZNE Antysemitnictwo w Google! Wymazują Takie Słowo!!
Saturday 24 August 2019 23:15:12.27.
W Y S Z U K I W A R K A
STRASZNE Antysemitnictwo w Google! Wymazują Takie Słowo!! Drukuj Email
Wpisał: Google   
10.06.2019.

STRASZNE Antysemitnictwo w Google! Wymazują Takie Słowo!!

Szaleństwo Google coraz groźniejsze! Zobacz jak chcą wymazać z internetu narodowość na literę „Ż”

https://wolnosc24.pl/2019/06/10/szalenstwo-google-coraz-grozniejsze-zobacz-jak-chca-wymazac-z-internetu-narodowosc-na-litere-z/


Google usuwa z sieci i świadomości internautów narodowość semicką na literę „Ż”. [to znów antysemitnictwo tych  żydożerców z NCzas! Przecież uczeni izraelscy wykazali, że to Chazarzy, nie ż… MD]

Celowo nie napiszemy tego słowa, bo od razu wpadlibyśmy pod bezwzględne algorytmy googlowskie cenzurujące wszystko co zawiera to słowo.

Redakcja portalu nczas.com przekonała się o tym na własnej skórze. Wszystkie artykuły ze słowem na „Ż” zostały uznane za naruszające regulamin, niezależnie od kontekstu – czy piszesz dobrze, czy źle, nie ma to znaczenia.

nczas.com został potraktowany bardzo brutalnie – odcięto portal od reklam i wyrzucone z googlowskich dystrybutorów treści.

Szaleństwo cenzorów tej amerykańskiej firmy jest tak absurdalne, że ciężko je zrozumieć. Chcą wyrzucić narodowość na „Ż” ze wszystkich sugestii wyszukiwania. Poniżej przykłady.

Wchodzimy na stronę wyszukiwarki google i wpisujemy „ży”. Od razu pojawiają się sugerowane odpowiedzi.

[Jeszcze zabawniej w oryginale, bo są zrzuty z ekranu google. MD]

Wystarczy dopisać trzecią literkę i wszystkie sugestie znikają.Niezależnie w jakim kontekście wpiszemy nazwę tej narodowości wsyzstkie sugestie znikają. Przykładowo chcemy wyszukać stronę sławnego Muzeum Historii „Ż” Polskich.

Niestety w sugestiach nadal nie ma tej jakże zasłużonej dla wrogów Polski placówki. Wpisujemy więc kolejne literki i…No niestety, nie udało się i tym razem.

A co by było gdyby jakiś potomek ocalałych z narodu na „Ż” chciał znaleźć cmentarz rodzinny? Wpisujemy: cmentarz…Nie ma tego co nas interesuje. Dopisujemy więc kolejną literkę i…I wszystko znika.

Czy to już antysemityzm i próba wykreślenia narodu na „Ż” ze świadomości internautów?

A może spisek tych na „Ż”? Doprawdy nie wiemy, ale na miejscu narodu na „Ż” czulibyśmy się zaniepokojeni.

Co ciekawe angielska nazwa tej narodowości jest całkowicie dostępna w sugestiach. Najwyraźniej tylko w Polsce nie wolno używać tego słowa. Co na to polski rząd? Wprowadzono nam cenzurę w kraju a wy spicie!

PS: Wyłączyliśmy komentarze pod tym artykułem tylko dlatego, żeby dłużej powisiał w sieci, bo komentarze też są cenzurowane razem ze stroną.Zmieniony ( 10.06.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.