Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 127 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Współcześni męczennicy arrow Ksiądz Ireneusz Bakalarczyk ugodzony nożem przed kościołem Najświętszej Marii Panny we Wrocławiu.
Sunday 25 October 2020 18:09:44.30.
migawki
 

25.10.20 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”.

Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

 
W Y S Z U K I W A R K A
Ksiądz Ireneusz Bakalarczyk ugodzony nożem przed kościołem Najświętszej Marii Panny we Wrocławiu. Drukuj Email
Wpisał: Ma 57 lat.   
10.06.2019.

Ksiądz Ireneusz Bakalarczyk ugodzony nożem przed kościołem

Najświętszej Marii Panny we Wrocławiu.

Na podst.: https://www.radiowarszawa.com.pl/ksiadz-we-wroclawiu-dzgniety-nozem/

Do ataku doszło wponiedziałek, 10 czerwca, gdy kapłan wchodził do kościoła Najświętszej Marii Panny na Piasku, by odprawić poranną mszę świętą.

[Módlmy się za Księdza Bakalarczyka. MD]

Rzecznik Prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu powiedział, że napastnik został zatrzymany. Ma 57 lat.

Ksiądz Ireneusz Bakalarczyk jest kierownikiem notariatu wrocławskiej kurii i kapłanem posługującym w Duszpasterstwie Wiernych Tradycji Łacińskiej w Archidiecezji Wrocławskiej [Msza Wszechczasów].

Według rzecznika duszpasterstwa, kapłan ma uraz płuca i przejdzie operację. [po południu: Dobrze przeszedł tę operację. MD]

Zmieniony ( 10.06.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.