Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 102 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow ZDROWIE 19+ arrow Waszyngton: homoseksualiści i transseksualiści którzy wybrali czystość. W Marszu Wolności 200 osób.
Wednesday 02 December 2020 13:56:57.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Waszyngton: homoseksualiści i transseksualiści którzy wybrali czystość. W Marszu Wolności 200 osób. Drukuj Email
Wpisał: Zofia Kędziora   
10.06.2019.

Waszyngton: homoseksualiści i transseksualiści którzy wybrali czystość. W Marszu Wolności udział wzięło 200 osób.Zofia Kędziora 2019-06-03 https://misyjne.pl/waszyngton-byli-czlonkowie-lgbt-wybrali-czystosc-w-marszu-wolnosci-udzial-wzielo-200-osob/?fbclid=IwAR2vfRaGRNs57IOb8SIm2DwJZPGCctzl2Q4odeOx2fEi8TZ6gtsqIdxhKyA
Jak podał portal Lifesitenews.com, 27 maja 2019 r. ponad 200 byłych członków organizacji skupiających osoby LGBT (homoseksualistów i transseksualistów) wzięło udział w Marszu Wolności, deklarując życie w czystości ze względu na Jezusa.  

– Spójrzcie! To jest niesamowite! Mówią, że nie istniejemy! – wołała jedna z organizatorek Marszu, Mary Jenna Nixon, członkini grupy „Changed” (Przemienieni). To już drugie tego typu wydarzenie. W tym roku wzięło w nim udział trzykrotnie więcej osób niż w ubiegłym. Uczestnicy dzielili się świadectwami nawrócenia i spotkania Jezusa w swoim życiu.

Zwycięska walka 

Osoby zebrane na Marszu dzieliły się swoimi doświadczeniami poczucia wolności, jaką odzyskali po wyrwaniu się z grup zrzeszających osoby LGBT. Jedną z takich osób jest Angel Colon, mężczyzna, który przeżył masakrę w nocnym klubie „Pulse Orlando” na Florydzie, gdy zmarło 49 osób. Angel leżał zakrwawiony na ziemi i zwrócił się do Pana Boga, mówiąc, że nie chce opuścić tego klubu martwy, i że jeśli przeżyje, będzie chwalił Pana Boga przez resztę swojego życia. Tak też się stało. Angel Colon się nawrócił i porzucił swoje dawne życie. Wybrał czystość.

Inną uczestniczką była wspomniana wcześniej Mary Jenna Nixon, która ma za sobą doświadczenia w organizacjach skupiających osoby LGBT. – Wszystko zmieniło się w college’u. Byłam wtedy z dala od domu. Pewna kobieta wpadła mi w oko. Zakochałyśmy się w sobie. Zawiązałyśmy relację seksualną. Nasz związek trwał kilka lat. Przeżywałam jednak wewnętrzny kryzys. Szukałam sensu życia – mówi Mary. – Zaczęłam chodzić na spotkania osób homoseksualnych, które szukają uzdrowienia. To było dla mnie ogromne wsparcie. Wtedy zaczęłam rozumieć, kim naprawdę jestem w oczach Boga. To podróż w głąb mnie, która mnie przemieniła. Dzisiaj chcę o tej wolności, którą otrzymałam opowiedzieć innym – kończy Nixon.

Niezrozumienie 

Informacja o amerykańskim Marszu Wolności nie odbiła się jednak pozytywnym echem w Polsce. Na jednym z portali społecznościowych przeczytać można było takie komentarze jak : To już lepiej by zostali LGBT. 

W Waszyngtonie, gdzie od wielu lat działa grupa „Changed”, skupiająca osoby homoseksualne, które wybrały nowy styl życia – życie w Kościele, z Jezusem, w czystości. To właśnie członkowie tego stowarzyszenia byli współorganizatorami Marszu Wolności. Założyciele wspólnoty: Ken Williams i Elizabeth Woning tłumaczą, że grupa powstała po to, by dzielić się świadectwami z innymi, a także zwrócić uwagę na swoje istnienie, które wcale nie jest takie oczywiste.

Źródła: Lifesitenews.com, changedmovement.com

Zmieniony ( 10.06.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.