Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 42 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Wybory 19 arrow Jutro pierwszy raz jawna rozprawa o fałszerstwo wyborcze - świadkowie z RKW!
Saturday 24 August 2019 23:30:28.27.
W Y S Z U K I W A R K A
Jutro pierwszy raz jawna rozprawa o fałszerstwo wyborcze - świadkowie z RKW! Drukuj Email
Wpisał: RKW!   
10.06.2019.

Jutro pierwszy raz jawna rozprawa o fałszerstwo wyborcze - świadkowie z RKW!We wtorek, dnia 11 czerwca br. o godz. 10:00, w sali 131 (korytarz H, piętro 1) Sądu Okręgowego w W-wie w Al.Solidarności  127, odbędzie się rozprawa (sygn.akt XXIV Ns 106/18), dotycząca zarzutów. które zostały postawione przez wolontariuszy Stowarzyszenia Ruch Kontroli Wyborów-Ruch Kontroli Władzy w proteście dot. wyborów samorządowych 2018 r. - zarówno Komisarzowi Wyborczemu Warszawa l, Rafałowi Wagnerowi, i Przewodniczącej Obwodowej Komisji Wyborczej ds. ustalenia wyników głosowania, Ewie Maszońskiej - Pazdro. 

Po raz pierwszy Sąd dopuścił wolontariuszy Stow. RKW, p. Alinę Dobrowolską-Segit i p.Wandę Kossowską do udziału w sprawie. Wszystkie poprzednie toczyły się w trybie "tajnym".

Zapraszam wolontariuszy i sympatyków RKW do udziału w rozprawie. Dziennikarze będą mile widziani.

Pozdrawiam

Andrzej Zdun RKW Mazowsze www.stowarzyszenierkw.org

Zmieniony ( 10.06.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.