Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 58 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Narodowcy arrow Prawo czy Sprawiedliwość?? Nagonka na prezesa Marszu Niepodległości, Roberta Bąkiewicza. Pokłosie...
Monday 16 September 2019 22:18:44.27.
W Y S Z U K I W A R K A
Prawo czy Sprawiedliwość?? Nagonka na prezesa Marszu Niepodległości, Roberta Bąkiewicza. Pokłosie... Drukuj Email
Wpisał: Prawo czy Sprawiedliwość??   
13.06.2019.

 

 

Prawo czy Sprawiedliwość?? Nagonka na prezesa Marszu Niepodległości, Roberta Bąkiewicza.

Pokłosie akcji #NieDlaRoszczeń?

https://medianarodowe.com/trwa-nagonka-na-roberta-bakiewicza/Trwa nagonka na prezesa Marszu Niepodległości, Roberta Bąkiewicza. Szef SMN komentuje działalność wymiaru sprawiedliwości na Twitterze: „Ciągłe wezwania na sprawy sądowe, wizyty policji, telefony od służb, włamanie do samochodu”.

============================

Dajcie mi człowieka, a znajdę na niego paragraf”! Takie motto przyświeca wymiarowi sprawiedliwości i służbom w Polsce? Ciągłe wezwania na sprawy sądowe, wizyty policji, telefony od służb, włamanie do samochodu – tak wygląda moje ostatnie pół roku życia” – pisze Bąkiewicz na portalu społecznościowym.

To pokłosie akcji #NieDlaRoszczeń? Nagonka na Bąkiewicza trwa odkąd Stowarzyszenie Marsz Niepodległości podjęło się tematu ustawy 447 i jej skutków dla polskiego społeczeństwa.

Przypominamy, że Stowarzyszenie Marsz Niepodległości pod koniec lutego rozpoczęło kampanię #NieDlaRoszczeń odnoszącą się do uchwalonej przez Senat USA ustawy o restytucji mienia.

Od kilku tygodni zbierane są podpisy pod listem do Donalda Trumpa i organizowana jest szeroka akcja informacyjna.

Policja już kilkukrotnie przychodziła do siedziby Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Niespodziewana wizyta funkcjonariuszy miała miejsce w związku z kampanią informacyjną #NieDlaRoszczeń organizowaną przez stowarzyszenie.

Zmieniony ( 13.06.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.