Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 14 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Prawo 19 arrow A, to dyrektor, to może se pogwałcić!!
Thursday 28 May 2020 04:02:41.29.
W Y S Z U K I W A R K A
A, to dyrektor, to może se pogwałcić!! Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
18.06.2019.

A, to dyrektor stadniny, to może se pogwałcić!!!

Mirosław Dakowski, 17 czerwca 2019

Gdzieś na Podkarpaciu, w pięknej okolicy, w miejscowości R., jest sobie stadnina. Obecny dyrektor, na koniach się nie znający, ale w ramach jakichś umów partyjnych PiS-u  z PSL-em nominowany, czuje się bezkarny. Nazwijmy go pan C.

Znany m. inn. z tego, że inspekcja dotycząca badań genetycznych koni rasowych wykazała, że na dziesięć paszportów pochodzenia – wszystkie były fałszywe. A to pochodzenie , szczególnie przy sprzedaży koni rasowych, ma zasadnicze znaczenie.Ale pod koniec zeszłego tygodnia ten pan sobie sporo popił. No i zgwałcił 19-letnią dziewczynę, która, pokrwawiona, uciekała przez wieś, wreszcie znalazła się w szpitalu. Bała się zawiadomić policję, ale szpital, wobec ciężkiego stanu pacjentki, zawiadomił.

Oj, jak można !! I sprawa się wydała… Nie do końca jednak.

Więcej o sprawie gwałtu wie poseł, chyba PiS Barbara Bartuś. Przyjechała. Ją można – i należy – pytać o szczegóły. Bo prasa, np. krakowska, sprawę zamiata pod dywan.

Zmieniony ( 20.06.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.