Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 18 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Spirala strachu i gwałtu arrow "Oderwać Auschwitz od Polski" - skandaliczna "propozycja" Danielsa
Saturday 08 August 2020 05:37:55.30.
W Y S Z U K I W A R K A
"Oderwać Auschwitz od Polski" - skandaliczna "propozycja" Danielsa Drukuj Email
Wpisał: Jonny Daniels   
24.06.2019.

"Oderwać Auschwitz od Polski" - skandaliczna "propozycja" Danielsa

https://www.magnapolonia.org/oderwac-auschwitz-od-polski-skandaliczna-propozycja-danielsa/?fbclid=IwAR2Ic2Fqcam3bb9T0iI5GW6zFGjqk2ZX6hDiBnEUtEQUAuqSI5o8iIjMggo


Kreowany [przez zakłamane, anty-polskie media… MD] na „umiarkowanego”, Jonny Daniels w rozmowie z tygodnikiem „Sieci” zasugerował potrzebę dokonania zamachu na integralność terytorialną Polski.

Muzeum w Auschwitz powinna zarządzać międzynarodowa instytucja, mająca własną straż. Chodzi o to, by te miejsca maksymalnie oderwać od współczesnej Polski. Moim zdaniem to nie wy powinniście też płacić za ich utrzymanie – powiedział Jonny Daniels.

I co jeszcze? Może tereny po dawnym getcie warszawskim też należałoby „oderwać od współczesnej Polski”? I oczywiście zorganizować „eksterytorialne” lotnisko, połączone z gettem i obozem oświęcimskim eksterytorialnymi autostradami, by turyści z Izraela mogli odwiedzać je bez konieczności odwiedzania współczesnej Polski.

Zmieniony ( 24.06.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.