Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 63 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Dakowski 19 arrow Zestawienie FAKTÓW.
Tuesday 04 August 2020 16:50:36.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Zestawienie FAKTÓW. Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
26.06.2019.

Zestawienie FAKTÓW.

Mirosław Dakowski czerwiec 2019

Zamordowanie w latach 70-tych XX wieku ponad 50% Kambodżańczyków, szczególnie inteligencji przez „filozofów”z Sorbony.

Zamordowanie ponad 100 milionów dorosłych w Sowietach i ponad 60 milionów w Czerwonych Chinach. Satanizm Marksa, Lenina.

Zamordowanie ponad miliarda dzieci w 60 ostatnich latach [ zgodnie z wprowadzonymi „nowymi prawami”]. Summary of Reported Abortions Worldwide, through August 2015

Formalne „danie niepodległości” Murzynom w Afryce.

Rzezie w Etiopii, Erytrei, Kongo i innych pseudo- państwach.

Arabskie Domino” i jego tragiczne skutki [Irak, Libia, Syria}. Terroryzm sterowany.Zmniejszanie ilości plemników w ejakulacie z ponad 200 milionów na słabe 50 milionów. Rola pigułek anty-koncepcyjnych i, poprzez siki, ich ilości np. w wodach Missisipi.

Wciskanie ludom fikcji kilkudziesięciu „płci”.

Wzrost pro- zboczeniowej propagandy [dziesiątki tysięcy razy], szczególnie w krajach „postępu”. TV, internet, kino. Agresja rozpusty, żądz, deprawacja dzieci.

Skutki: Rozchwianie małżeństwa, rodziny. Zmniejszenie współczynnika dzietności, np. w Polsce z potrzebnego trzy, do samobójczego 1.29 -1.44.

Zmniejszanie IQ we wszystkich rasach, czy odłamach ludności, udokumentowane w USA. [por. O celowości mieszania kultur. 21 milionów. ] Zanik wynalazczości i twórczości.Utonięcie w procedurach i projektach grantów, indeksach [Hirscha itp.] nauk ścisłych, więc ich coraz większa jałowość.

Narzucanie, sprzecznej z logiką i faktami doświadczalnymi, wiary w „przypadkowa ewolucję”, przypadkowe powstawanie życia itp.

Wzrost chorób nowotworowych, co najmniej kilkadziesiąt razy w ciągu stulecia.

Trzymanie w tajemnicy ogromnego rozwoju broni geofizycznej [np. HAARP, chemtrails itp. ]. Jej testy. [Sterowanie trzęsienie ziemi Armenia 1988, może Fukushima 2011]

Wprowadzenie pseudo-religii ekologizmu. [Gwałtem - od Rio, 1992, płk. Strong].

Sterowany rabunek narodów poprzez „podatek CO2

Fikcja bankowości światowej i „pieniądza z powietrza”. Groźba krachu finansów na świecie - w rękach kilku anonimowych globalistów.

Destrukcja narodów, złośliwe wymieszanie ras, rządy „Nieznanych Ojców”.Zrównanie Prawdy i kłamstwa, stąd chęć i próba zrównania wszystkich religii, więc i kultu szatana, zła.

Agresja w Kościele Bożym pseudo-ekumenizmu, liberalizmu, ekonomizmu i ekologizmu. Satanizm w tle.

Uplasowanie jako „biskupa Rzymu” zwariowanego lewaka-ekologisty.

Co najmniej tysiąc- krotny wzrost prześladowań chrześcijan, ilości męczenników, np. w porównaniu z XIX wiekiem.

==============

To oczywiście tylko niektóre cechy, plany i sposoby „świata postępu”. Doświadczamy jednak ogromnego przyspieszenia. Czy muszę pisać, dokąd Oni chcą nas zawieźć?

Bo od dwóch tysięcy lat wiemy, jak z tym wszystkim walczyć. Zbawiciel nam Objawił. A Matka Boga, szczególnie w Fatimie już 102 lata temu przypomniała, co mamy robić.

===========================

Przemysław Załuska:

To ci sami ludzie, którzy stworzyli piekło Gułagu, jest oczywiste że to co tworzą to drugi, ulepszony Gułag. Rozleglejszy, być może po prostu cały świat nim się stanie...

Przyspieszyło bardzo, szczególnie cenzura ale osobiście jestem przekonany że to wcale ani nie koniec ani nie najgorsze...

Zmieniony ( 27.06.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.