Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 81 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Demonstracje arrow "Manifestacja heteroseksualizmu". Białystok przeciw homo-paradzie. W obronie rozumu człowieka.
Thursday 27 February 2020 17:52:30.28.
W Y S Z U K I W A R K A
"Manifestacja heteroseksualizmu". Białystok przeciw homo-paradzie. W obronie rozumu człowieka. Drukuj Email
Wpisał: Białystok   
29.06.2019.

Marsz disco-polo”, "Manifestacja heteroseksualizmu". Białystok kreatywnie przeciw homo-paradzie .

"Pikieta w obronie rozumu i godności człowieka".


http://www.pch24.pl/marsz-disco-polo--manifestacja-heteroseksualizmu--bialystok-kreatywnie-przeciw-homoparadzie-,69245,i.html#ixzz5sDcII4poDo Urzędu Miasta w Białymstoku wpłynęło aż 40 zgłoszeń marszów i manifestacji, które mają być przeprowadzone w Białymstoku 20 lipca - tego samego dnia co tzw. „marsz równości”. Mieszkańcy stolicy Podlasia postanowili sprzeciwić się tęczowej paradzie w pomysłowy sposób. Jedna z kontrmanifestacji nosi tytuł „Pikieta w obronie rozumu i godności człowieka”.

 20 lipca w Białymstoku ma więc odbyć się m.in. „Manifestacja heteroseksualizmu” czy „Pikieta w obronie tradycji i wartości rodzinnych”. Oba wydarzenia są jawnym sprzeciwem wobec marszu równości LGBT. Są też jednak przemarsze sprzeciwiające się promocji homoseksualizmu mniej bezpośrednio. Tutaj można wyodrębnić chociażby „Marsz w obronie disco polo”, lub „Marsz upamiętniający zatonięcie polskiego torpedowca ORP Kaszub".

 Ratusz, do którego napłynęło 40 zgłoszeń zapowiedział, że jeżeli będą one „spełniały wymogi o zgromadzeniach”, otrzymają pozytywne decyzje. Trasy zgromadzeń obywatelskich najczęściej przecinają się z trasą marszu równości. Najpewniej więc nie obędzie się bez rozprawy administracyjnej, podczas której organizatorzy wszystkich manifestacji będą próbowali porozumieć się w tej sprawie.

 Organizatorem marszu równości w Białymstoku jest Tęczowy Białystok, stowarzyszenie promujące ideologię LGBT.  Dwa tygodnie temu jego młodzi aktywiści ogłosili podczas konferencji prasowej, że 20 lipca zamierzają przeprowadzić w stolicy województwa podlaskiego pierwszą homoparadę. Zaraz po tej informacji, pojawiły się liczne głosy sprzeciwu mieszkańców Białegostoku. Tydzień temu ruszyła akcja zbierania podpisów pod petycją z prośbą do włodarza Białegostoku, aby ten nie wydawał zgody na przeprowadzenie w homo-parady.

 Źródło: radio.bialystok.pl Adam Białous

Zmieniony ( 29.06.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.