Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 54 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow zboczeńcy 19 arrow Lider KOD-Kapeli odbywa karę za handel kobietami. Opozycja broni alfonsa. To oni "wszyscy" byli...
Wednesday 12 August 2020 08:32:51.30.
W Y S Z U K I W A R K A
Lider KOD-Kapeli odbywa karę za handel kobietami. Opozycja broni alfonsa. To oni "wszyscy" byli... Drukuj Email
Wpisał: Lider KOD-Kapeli   
29.06.2019.

Lider KOD-Kapeli odbywa karę za handel kobietami. Opozycja broni alfonsa.

To oni "wszyscy" byli za komuny alfonsami? Nawet ci najmłodsi?

https://medianarodowe.com/lider-kod-kapeli-odbywa-kare-za-handel-kobietami-opozycja-broni-mezczyzny/Lider KOD-Kapeli Konrad M. idzie do więzienia. Został skazany na cztery lata i sześć miesięcy za handel ludźmi. Opozycja broni mężczyzny: „Czekamy na niego, będziemy pracować dalej”.

Konrad M. postanowił sam zgłosić się do więzienia, chociaż po wydaniu wyroku stwierdził, że nie zamierza jednak odbyć kary. Sąd kilka razy wzywał go do stawienia się w areszcie śledczym, czego jednak nie uczynił.


Koledzy z KODu postanowili pożegnać Konrada M. Jego zatrzymanie porównali do więzienia działaczy opozycyjnych za czasów komunizmu.

„Nic strasznego. Za komuny siedzieliśmy, będziemy teraz siedzieć wszyscy. Po to robię ten filmik, aby nasze służby nie miały możliwości obtrąbienia zatrzymania naszego przyjaciela po bohaterskim pościgu” – komentuje autor filmiku.

[To oni „wszyscy” byli za komuny alfonsami? Nawet ci najmłodsi? M. Dakowski]

Zmieniony ( 29.06.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.