Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 40 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Dłuuga agonia UE...19 arrow Wielki sukces polityki Vateusza i kolegów: Plagiator przewodniczącą Komisji Europejskiej.
Monday 14 October 2019 23:46:23.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. Hermeneutyka ciągłości ?
 
W Y S Z U K I W A R K A
Wielki sukces polityki Vateusza i kolegów: Plagiator przewodniczącą Komisji Europejskiej. Drukuj Email
Wpisał: Ursula von der Leyen   
03.07.2019.

Wielki sukces polityki Vateusza i kolegów: Plagiator przewodniczącą Komisji Europejskiej.


Nominowaną przez unijnych przywódców Ursulę von der Leyen na przewodniczącą Komisji Europejskiej...

https://de.wikipedia.org/wiki/Liste_deutscher_Dissertationen_mit_Plagiaten


Niemka w przeszłości podkreślała, że jest zwolenniczką federalizmu. Moim celem są Stany Zjednoczone Europy, o strukturze takiej jak Szwajcaria, Niemcy czy USA” – mówiła w 2011 roku w rozmowie z „Der Spiegel”.

Później, w 2015 roku – zauważa polski dziennik – stanowisko to podtrzymała w wywiadzie dla „Die Zeit”.
„Wyobrażam sobie Europę moich dzieci lub wnuków nie jako luźny związek państw uwięzionych w swoich narodowych interesach” powiedziała.

Wcześniej Ursula von der Leyen pracowała jako lekarz. Ukończyła studia ekonomiczne i medyczne. W 1991 roku otrzymała tytuł doktora.

[praca doktorska okazała się gigantycznym , herkulesowym plagiatem. Sprawę zatuszowano md]


Jej mąż prof. Heiko von der Leyen jest
lekarzem i przedsiębiorcą.

=====================

https://de.wikipedia.org/wiki/Liste_deutscher_Dissertationen_mit_Plagiaten


Ursula von der Leyen (* 1958), Politikerin

Doktorat:

C-reaktives Protein als diagnostischer Parameter zur Erfassung eines Amnioninfektionssyndroms bei vorzeitigem Blasensprung und therapeutischem Entspannungsbad in der Geburtsvorbereitung.

=======================

Wiceprzewodniczącym został Franz Timmermans. Będzie więc robił dalej to, co robił przeciwko Polsce, tyle, że jako wiceprzewodniczący będzie mógł pozwolić sobie na więcej.

Zmieniony ( 03.07.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.