Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 39 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Dłuuga agonia UE...19 arrow Sukces PiS - bolszewik na czele UE.
Friday 19 July 2019 23:30:18.27.
migawki

W młodzieżowych mistrzostwach … Europy - biegł Murzyn, Hassan, jako reprezentant kraiku azjatyckiego. Pewnie również wiek ma sfałszowany, ale to można by poznać po zębach, jak u konia.

                  21.07.19 Poznań, Zamość – comiesięczne Msze Święte za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe

21.07.19 Białystok – Pokutny Marsz Różańcowy „Marsz w obronie rodziny”

 
W Y S Z U K I W A R K A
Sukces PiS - bolszewik na czele UE. Drukuj Email
Wpisał: Ursula von der Leyen   
03.07.2019.

Sukces PiS - bolszewik na czele UE.

Kim jest Ursula von der Leyen?

https://wrealu24.pl/kim-jest-ursula-von-der-leyen-sukces-pis-bolszewik-na-czele-ue/


Ustalmy fakty.

https://wrealu24.pl/wp-content/uploads/2019/07/twitter-832x640.jpg

====================

Angela Merkel nie doświadczyła takiej porażki przez trzynaście i pół roku jako kanclerz Niemiec i niekwestionowany przywódca największej rodziny politycznej w Unii, centroprawicowej Europejskiej Partii Ludowej – EPP.

Jej kompromisowy plan przepchnięcia Fransa Timmermansa na szefa Komisji Europejskiej obalili jej lojalni dotąd partyjni koledzy, Niemcy  czyli nie PiS.

Tym nie mniej propaganda PiS przedstawia wybór (musi zatwierdzić jeszcze parlament Europejski) Niemki Ursuli von der Leyen na Przewodnicząca Komisji Europejskiej jako swój sukces. Pytamy jaki, poza zemstą na Timmermansie?

Twitter szybko zestawił jej poglądy na kwestię obyczajowe. To co jest “chadecją niemiecką” jest czystym marksizmem kulturowym. BOLSZEWIA!

Dodajemy Przewodniczącym Rady Europejskiej wybrano premiera Belgii Charlesa Michela, natomiast na szefową Europejskiego Banku Centralnego RE nominuje Francuzkę Christine Lagarde. Hiszpan Josep Borrell zostanie szefem unijnej dyplomacji.

Nic to nie znaczy. Wszystko w euro-globalnej rodzinie.

=======================

Wiceprzewodniczącym został Franz Timmermans. Będzie więc robił dalej to, co robił przeciwko Polsce, tyle, że jako wiceprzewodniczący będzie mógł pozwolić sobie na więcej.

Zmieniony ( 03.07.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.