Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 44 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Dłuuga agonia UE...19 arrow Sukces PiS - bolszewik na czele UE.
Monday 14 October 2019 23:44:33.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. Hermeneutyka ciągłości ?
 
W Y S Z U K I W A R K A
Sukces PiS - bolszewik na czele UE. Drukuj Email
Wpisał: Ursula von der Leyen   
03.07.2019.

Sukces PiS - bolszewik na czele UE.

Kim jest Ursula von der Leyen?

https://wrealu24.pl/kim-jest-ursula-von-der-leyen-sukces-pis-bolszewik-na-czele-ue/


Ustalmy fakty.

https://wrealu24.pl/wp-content/uploads/2019/07/twitter-832x640.jpg

====================

Angela Merkel nie doświadczyła takiej porażki przez trzynaście i pół roku jako kanclerz Niemiec i niekwestionowany przywódca największej rodziny politycznej w Unii, centroprawicowej Europejskiej Partii Ludowej – EPP.

Jej kompromisowy plan przepchnięcia Fransa Timmermansa na szefa Komisji Europejskiej obalili jej lojalni dotąd partyjni koledzy, Niemcy  czyli nie PiS.

Tym nie mniej propaganda PiS przedstawia wybór (musi zatwierdzić jeszcze parlament Europejski) Niemki Ursuli von der Leyen na Przewodnicząca Komisji Europejskiej jako swój sukces. Pytamy jaki, poza zemstą na Timmermansie?

Twitter szybko zestawił jej poglądy na kwestię obyczajowe. To co jest “chadecją niemiecką” jest czystym marksizmem kulturowym. BOLSZEWIA!

Dodajemy Przewodniczącym Rady Europejskiej wybrano premiera Belgii Charlesa Michela, natomiast na szefową Europejskiego Banku Centralnego RE nominuje Francuzkę Christine Lagarde. Hiszpan Josep Borrell zostanie szefem unijnej dyplomacji.

Nic to nie znaczy. Wszystko w euro-globalnej rodzinie.

=======================

Wiceprzewodniczącym został Franz Timmermans. Będzie więc robił dalej to, co robił przeciwko Polsce, tyle, że jako wiceprzewodniczący będzie mógł pozwolić sobie na więcej.

Zmieniony ( 03.07.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.