Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 68 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Wojny globalistów 19 arrow Arabia Saudyjska uznaje podawanie w wątpliwość podstaw islamu i ateizm - za terroryzm
Thursday 28 May 2020 17:19:00.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Arabia Saudyjska uznaje podawanie w wątpliwość podstaw islamu i ateizm - za terroryzm Drukuj Email
Wpisał: Saudyjskie ministerstwo spraw wewnętrznych   
09.07.2019.

 

 

Arabia Saudyjska uznaje ateizm i podawanie w wątpliwość podstaw islamu - za terroryzm

http://alexjones.pl/aj/aj-inne/aj-drobne-informacje/item/146597-arabia-saudyjska-uznaje-ateizm-za-terroryzm

Saudyjskie ministerstwo spraw wewnętrznych wydało rozporządzenia do ogłoszonego wcześniej dekretu 44 o zwalczaniu terroryzmu i udziale Saudyjczyków w walkach organizacji zbrojnych za granicą.

Rozporządzenie, nie tylko przedstawia listę organizacji uznawanych za terrorystyczne – w tym Bractwo Muzułmańskie – ale definiuje w pierwszym paragrafie -

- co jest terroryzmem. Jest to „nawoływanie do wprowadzenia dowolnych form myślenia ateistycznego albo podawanie w wątpliwość podstaw islamu, na którym opiera się Arabia Saudyjska”.

Wicedyrektor Human Righs Watch do spraw Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, Joe Stork, skomentował wprowadzenie nowych przepisów: „Władze saudyjskie nigdy nie tolerowały krytykowania ich polityki, ale nowe przepisy zamieniają niemal każdy rodzaj wyrażania krytyki albo niezależnego organizowania się w kryminalne działanie terrorystyczne. Te przepisy odbierają jakąkolwiek nadzieję, że król Abdullah zamierza stworzyć miejsce dla pokojowej krytyki niezależnych grup”. (g)

Źródło: independent.co.uk

Zmieniony ( 10.07.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.